Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

ALCHEMIK BIG BAND - GRZECHA PIOTROWSKIEGO

koncert

ALCHEMIK BIG BAND - GRZECHA PIOTROWSKIEGO

ALCHEMIK BIG BAND - GRZECHA PIOTROWSKIEGO - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ALCHEMIK BIG BAND "Tribute to Ella Fitzgerald & Frank Sinatra"

ALCHEMIK BIG BAND - nowy band Grzecha Piotrowskiego, lidera formacji takich jak: World Orchestra, Alchemik, Oxen, Freedom Nation, One World.
Klasyczne standardy jazzowe w oryginalnych aranżacjach z lat dwudziestych - czterdziestych.
W repertuarze koncertu, który grupa zagra w Rawie Mazowieckiej znalazły się utwory pisane lub aranżowane specjalnie dla Elli Fitzgerald i Franka Sinatry przez najlepszych światowych aranżerów wykonane w oryginalnych aranżacjach.
“W pandemii muzycy zderzyli się z pytaniem, czy stać mnie na bycie Artystą, czy to koniec? Część odeszła z zawodu. Ci, którzy pozostali są bardziej zdeterminowani, skupieni na sztuce.
To właśnie takich artystów szukałem przez lata. Moje marzenia o założeniu Big Bandu zmaterializowałem w październiku 2020 na warsztatach World Orchestra w Radziejowicach. Nazwa jest rozwinięciem i kontynuacją mojej legendarnej grupy Alchemik z końca lat 90-tych, z którą nagraliśmy trzy popularne niegdyś albumy. W tym sezonie usłyszycie nas w repertuarze “Tribute to Ella Fitzgerald & Frank Sinatra”. Aby band brzmiał najlepiej kupiłem oryginalne partytury pisane przez mistrzów aranżacji w latach 30/40-stych specjalnie dla Elli." - wyjaśnia Grzegorz Piotrowski.
Grzech Piotrowski - saksofonista, producent, wydawca, kompozytor. Twórca światowego projektu World Orchestra (www.worldorchestra.com) oraz zespołów Alchemik,Oxen, Freedom Nation, Head Up. Kompozytur muzyki filmowej m.in: “Underdog”, “Jak zostałem gangsterem”, “Powiedz to Gabi” Bask, objawienie Ameryki” (11 tytułów Grand Prix na świecie). Właściciel i pomysłodawca festiwali: Wschód Piękna” (Warmia i Mazury), Ecofonia, World Orchestra Camp Toskania (Italy), Concert in Volcano (Cabo Verde). Dyrektor artystyczny legendarnego festiwalu OLD JAZZ MEETING - Złota Tarka (od 2017r). Zdobywca Grand Prix na Hooilart Jazz festival, Grand Prix na festiwalu “Dwa Teatry”. Producent muzyczny wydarzeń telewizyjnych: Festiwal Filmów Fabularnych w Gdynii (4-krotnie), Róże Gali, Telekamery, Szansa na sukces w Sali Kongresowej, Fryderyki, Sylwester w Dwójce, 70-lecie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych w Operze Narodowej i wielu innych. Kompozytor Symfonii “Lech, Czech i Rus” - premiery w NOSPR Katowice, Opera Narodowa w Warszawie Filharmonia Krakowska, Wschód Piękna oraz Symfonii “Stu” - premiery w Operze Narodowej w Warszawie i Filharmonii Rudolfinum w Pradze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: ALCHEMIK BIG BAND - GRZECHA PIOTROWSKIEGO


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert