koncert

ANDRÉ RIEU – Znowu razem!

koncert

ANDRÉ RIEU – Znowu razem!

ANDRÉ RIEU – Znowu razem! - Bilety na koncert

Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa!
Nowy kinowy koncert wkracza na wielki ekran.
Po długiej rozłące André zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy.

Holenderski król walca powraca!
Czy dołączysz do kinowej zabawy z Maestrem i jego Orkiestrą?

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.

Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Pamiętajcie, że koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-rayu. Można go obejrzeć tylko w kinach.

Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

Bilety, miejsca i daty seansów na WWW.KINOMAESTRO.PL
Uwaga: Koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-ray, można go zobaczyć jedynie w kinie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: ANDRÉ RIEU – Znowu razem!

fajna zabawa jak zawsze z Andre
Piękny występ , na pewno następnym razem też skorzystamy

Polecane z kategorii koncert