koncert

ART. BUDYŃ & CHANGO

koncert

ART. BUDYŃ & CHANGO

ART. BUDYŃ & CHANGO - Bilety na koncert

ART BUDYŃ & CHANGO
koncert promujący album "Ukryte do wiadomości"

Jacek „Budyń” Szymkiewicz to artysta znany z zespołów Pogodno i Babu Król. Wiele osób może go także kojarzyć z nagrań solowych, firmowanych ksywką Budyń oraz z udziału w takich projektach, jak: „Nowe Sytuacje”.
Pierwszy solowy album Budynia „Kilof” trafił do sklepów 2004 w roku i od tamtej pory możemy obserwować ewolucję muzyczną artysty, który łączy umiejętnie i z wyczuciem takie gatunki jak: rock alternatywny, punk czy nawet rap.
Muzyka Budynia jest niejednorodna, prezentuje bardzo szeroką perspektywę i wyobraźnię artysty, a przy okazji stanowi wyraz jego bezkompromisowej postawy wobec otaczającej nas rzeczywistości. Na nowym albumie, zatytułowanym „Ukryte Do Wiadomości”, Budyń połączył siły z formacją Chango, dzięki czemu jego muzyka wzbogaciła się o elementy funku, jazzu i psychodelii. Budyń stworzył znakomity, mocny i nowoczesny album. Poszedł w nowym kierunku, nie tracąc równocześnie swojego charakteru i tożsamości. Nowy utwór promujący „Kiedyś” pojawił się już w serwisach streamingowych i daje przedsmak tego, na co słuchacze mogą liczyć w zatknięciu się z albumem „Ukryte Do Wiadomości”.

BILETY: 30 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: ART. BUDYŃ & CHANGO

👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Mega ekspresja Budynia, zawodowe granie zespołu, jestem bardzo happy z tego koncertu. Super przekaz, wielkie dzieki dla akustyka, wszystko sie zgadzało.
Było super! doskonały koncert
To była moc!!

Polecane z kategorii koncert