koncert

ARTIA Akademia Artystyczna - zakończenie sezonu 2020/2021

koncert

ARTIA Akademia Artystyczna - zakończenie sezonu 2020/2021

ARTIA Akademia Artystyczna - zakończenie sezonu 2020/2021 - Bilety na koncert

Już 26 oraz 27 czerwca odbędzie się naprawdę wyjątkowe wydarzenie - w tym roku dzieci, młodzież oraz dorośli z Artii Akademii Arystycznej zaprezentują swoje umiejętności na profesjonalnej scenie w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu.

Każdy z występujących otrzyma upominek, dzięki któremu wydarzenie pozostanie na długo w jego pamięci oraz poczuje się jak artysta, którego dotychczasowa praca nad umiejętnościami została doceniona.

Duża scena, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz garderoby już czekają na naszych artystów. Co więcej, dzieci, młodzież oraz dorośli będą mogli wzajemnie pooglądać swoje występy - zostały wydzielone miejsca na widowni, tak aby każda osoba mogła poczuć atmosferę tego pokazu. Niezapomniane chwile zostaną uwiecznione przez fotografa.

Spektakl "Puchu marny" w wykonaniu artystów ARTIA MUSICAL SCHOOL

Wymagania w zakresie bezpieczeństwa epidemicznego. Na każdego uczestnika zajęć przypada jeden bilet dla publiczności. W związku z wymaganiami rządu informujemy, iż zakup biletu i wejście na koncert jest równoznaczne z oświadczeniem, że według swojej najlepszej wiedzy kupujący nie jest zakażony Covid-19, nie przebywa na kwarantannie. W przypadku zakupu większej ilości biletów, wejście każdego posiadacza dodatkowego biletu jest równoznaczne z oświadczeniem potwierdzającym przyjęcie pełnej szczepionki przeciwko COVID-19 minimum 14 dni przed imprezą. Jednocześnie jako organizator imprezy informujemy, iż nie jesteśmy uprawnieni do kontrolowania Państwa oświadczeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: ARTIA Akademia Artystyczna - zakończenie sezonu 2020/2021

Piękny pokaz, dobra organizacja.
Miło spędziłem czas. Ile to godz na sali trzeba spędzić, aby z maluszka stać się tancerzem na turniejach międzynarodowych. Ile „potu i krwi” trzeba, gdzie łzy zamieniają się później w łzy szczęścia, a ból przeobraża się w bezcenną umiejetność i technikę. To wszystko było właśnie świetnie pokazane. Taniec to jeden ze sportów rozwijających zarazem ciało i inteligencje - w jednym czasie koordynujemy ruch i zapamiętujemy układ, a jest ich nie mało do spamiętania. Dobrze dobrany repertuar.
Fantastyczny spektakl, świetnie się oglądało zostało w pamięci wiele tekstów aktorzy na medal a grupa taneczna wspaniała.
Piękne wydarzenie na koniec roku szkolnego. Super przygotowane dzieci.
Wspaniałe wydarzenie.
Świetna zabawa, piękne występy!
Było fantastycznie - dziękujemy za piękny medal

Polecane z kategorii koncert