koncert ARTur

Koncert w Ciemności by ARTur

koncert ARTur

Koncert w Ciemności by ARTur

Koncert w Ciemności by ARTur - Bilety na koncert

Koncert w Ciemności by ARTur | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na koncert w ciemności by ARTur. Każdy z koncertów należących do trasy będzie unikatowy przez niepowtarzalne koncepcje ARTysty. Bilety są już dostępne! Ilość miejsc ograniczona.

Impresje muzyczne tworzone na żywo przez kompozytora młodego pokolenia Artura Sychowskiego są niepowtarzalnym i unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy. Koncert jest tworzony przez Artystę PODCZAS SPEKTAKLU pod wpływem natchnienia i emocji. To dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo i jest magią. Wyostrzony zmysł słuchu powoduje że stajemy się muzyką podczas Koncertu w Ciemności.

ARTur (Artur Sychowski) jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat. Uzbrojony tylko w fortepian i marzenia, ARTur proponuje trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej. Jego pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można sprecyzować mottem „your art. your style” - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

„Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować”, Wypowiada się ARTur. „Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencję dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki".

Uwaga: Prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu koncertu nie będzie możliwości wejścia na salę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Sam pomysł wydarzenia jest genialny, jednak mi nie pod pasowała muzyka jaką grał artysta - za mroczna . Za dużo tak zwanych efektów dźwiękowych, wolałabym raczej aby grał "normalne" melodie
Bardzo fajny koncert mega przeżycia
Uczta dla duży. Podczas koncertu każdy odbywa wewnętrzna podróż.
wyjątkowe wydarzenie
Niezwykle przeżycie 😀
Koncert mi się podobał. Uważam, że jest to unikatowe przeżycie i warto na nie pójść. Pianista grał nieprzerwanie ponad 1,5h. Po zamknięciu oczu można było sobie wyobrazić co się kryje za muzyką. Organizacyjnie bym kilka rzeczy zmieniła. Krzesła były baaardzo nie wygodne. Zdecydowanie bardzie sprawdziły by się leżaczki/pufy/wygodne krzesła. Światełka od głośników powodowały, że nie było całkowitej ciemności. Może warto zrezygnować z nagłośnienia w ogóle i wtedy artystę ustawić pośrodku z widzów dookoła....
nieznajoma 10.04.2019 09:35
Niazapomniane inspirujące wydarzenie. Coś bardzo nowego i niezwykłego w świecie warszawskiej kultury. Forte Bravissimo!
Rusłan A. 07.04.2019 21:57
Artysta wspaniały, przeżycie magiczne. I to minutkę od metra. organizacja fatalna. Zaczęliście 20 po. Nie miałbym nic przeciwko temu ale skoro na wydarzeniu widnieje informacja że koncert trwa od 20 do 21 to tego się spodziewam i tak planuje wieczór. Jeśli macie zamiar zaczynać później to również oczekuje że zostanę o tym poinformowany. Proszę mnie zrozumieć: mialem rezerwację na wieczór i byłem umówiony. Brak informacji o kwestiach organizacyjnych jest niepoważny, bo zepsuliscie mi państwo resztę wieczoru.
Bardzo miło spędzili wieczór.
Cudny koncert. Wspaniały pianista. Niesamowity klimat. 4/5, bo główna lampa, która gasła w czasie pierwszego utworu i świeciła w czasie bisów, ustawiona była tak, że oślepiała kilka rzędów słuchaczy. Chowaliśmy się w cieniu fortepianu i własnych dłoni, ale niewiele to dawało. Dyskomfort odebrał sporo przyjemności z słuchania. Szkoda też, że nie było w pomieszczeniu całkowitej ciemności (wiem, że to trudne) - ale przez jedno okno wpadały światła przejeżdżających aut.
Było pięknie! Wspaniale przezycie.
Księżniczka 02.12.2018 11:28

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN