Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert ARTur Moon

ARTur Moon

koncert ARTur Moon

ARTur Moon

ARTur Moon - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, przyjście w masesce, zachowanie dystansu 2m). Przed wejściem na Salę Widowiskową prosimy o wypełnienie Oświadczenia COVID-19.

ARTur Moon to uznany awangardowy pianista, kompozytor i improwizator. Jego mistyczne koncerty w całkowitej ciemności przywołują specjalnie zaaranżowane hipnotyzujące dźwięki fortepianu, które sprawiają, że publiczność naprawdę zanurza się w muzyce.

W tych wyjątkowo zaaranżowanych doświadczeniach uczestnicy czują i reagują na każdy akord i energię zawartą w dźwięku, umożliwiając im podróż do innych wymiarów. Czy jest możliwe, że moc jaką widzieli ludzie w ARTurze jest tą samą siłą, która przyciągnęła Ciebie tutaj? Światłem w ciemności... kroplom na pustyni... tchnieniem świeżego powietrza w świecie zanieczyszczonym brakiem oryginalności?

ARTur zdobył wiele prestiżowych nagród, które honorowały jego kompetencje jako pianistę, natomiast od licznych fundacji i organizacji kulturalnych za wybitne osiągnięcia otrzymywał stypendia. Występował w salach muzycznych na całym świecie m.in. w: USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Litwie, Malcie, Cyprze, Serbii, Gruzji, Indonezji, Filipinach, Bali a także w jego rodzimej Polsce.

Urzeczywistniając swoje pomysły, ARTur Moon jest aktywnym i doświadczonym człowiekiem sceny przyjmującym przyjazne przyjęcie i pozostawiającym po sobie magiczną aurę, gdziekolwiek się pojawi. Wykorzystując wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej, ten mistyczny artysta promuje zupełnie inne doświadczanie muzyki poprzez pobudzenie wyobraźni i świadomości, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat.

Uwaga: Prosimy o punktualne przybycie. Po rozpoczęciu koncertu nie będzie możliwości wejścia na salę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: ARTur Moon

Sam pomysł wydarzenia jest genialny, jednak mi nie pod pasowała muzyka jaką grał artysta - za mroczna . Za dużo tak zwanych efektów dźwiękowych, wolałabym raczej aby grał "normalne" melodie
mo 17.04.2019 09:44
Bardzo fajny koncert mega przeżycia
Krystyna 13.04.2019 19:00
Uczta dla duży. Podczas koncertu każdy odbywa wewnętrzna podróż.
M 13.04.2019 14:18
wyjątkowe wydarzenie
Michał 13.04.2019 09:34
Niezwykle przeżycie 😀
Aga 13.04.2019 08:34
Koncert mi się podobał. Uważam, że jest to unikatowe przeżycie i warto na nie pójść. Pianista grał nieprzerwanie ponad 1,5h. Po zamknięciu oczu można było sobie wyobrazić co się kryje za muzyką. Organizacyjnie bym kilka rzeczy zmieniła. Krzesła były baaardzo nie wygodne. Zdecydowanie bardzie sprawdziły by się leżaczki/pufy/wygodne krzesła. Światełka od głośników powodowały, że nie było całkowitej ciemności. Może warto zrezygnować z nagłośnienia w ogóle i wtedy artystę ustawić pośrodku z widzów dookoła....
nieznajoma 10.04.2019 09:35
Niazapomniane inspirujące wydarzenie. Coś bardzo nowego i niezwykłego w świecie warszawskiej kultury. Forte Bravissimo!
Rusłan A. 07.04.2019 21:57
Artysta wspaniały, przeżycie magiczne. I to minutkę od metra. organizacja fatalna. Zaczęliście 20 po. Nie miałbym nic przeciwko temu ale skoro na wydarzeniu widnieje informacja że koncert trwa od 20 do 21 to tego się spodziewam i tak planuje wieczór. Jeśli macie zamiar zaczynać później to również oczekuje że zostanę o tym poinformowany. Proszę mnie zrozumieć: mialem rezerwację na wieczór i byłem umówiony. Brak informacji o kwestiach organizacyjnych jest niepoważny, bo zepsuliscie mi państwo resztę wieczoru.
dmnk 07.04.2019 17:27
Bardzo miło spędzili wieczór.
Inna 07.04.2019 11:15
Cudny koncert. Wspaniały pianista. Niesamowity klimat. 4/5, bo główna lampa, która gasła w czasie pierwszego utworu i świeciła w czasie bisów, ustawiona była tak, że oślepiała kilka rzędów słuchaczy. Chowaliśmy się w cieniu fortepianu i własnych dłoni, ale niewiele to dawało. Dyskomfort odebrał sporo przyjemności z słuchania. Szkoda też, że nie było w pomieszczeniu całkowitej ciemności (wiem, że to trudne) - ale przez jedno okno wpadały światła przejeżdżających aut.
Ithil 03.12.2018 08:40
Było pięknie! Wspaniale przezycie.
Księżniczka 02.12.2018 11:28

Polecane z kategorii koncert