koncert

ATMASFERA KRÓLA POPU - TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

koncert

ATMASFERA KRÓLA POPU - TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

ATMASFERA KRÓLA POPU - TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON - Bilety na koncert

ATMASFERA KRÓLA POPU

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON SYMFONICZNIE

Koncert ATMASFERA Króla Popu „Tribute to Michael Jackson” to symfoniczne widowisko. Nieśmiertelne przeboje króla popu, w specjalnie przygotowanych aranżacjach, wykonają: Ania Dąbrowska, Kuba Badach i Kasia Cerekwicka. Towarzyszyć im będą Chór Akademicki UAM, Orkiestra Symfoniczna l’Autunno oraz band pod kierownictwem Jacka Piskorza, który to objął kierownictwo muzyczne nad całym wydarzeniem.

Tańce pod sceną i niekończące się bisy to tylko część atrakcji, jakie czekają fanów twórczości Michaela Jacksona podczas koncert, nie zabraknie znanych już autorskich wersji takich hitów jak „Man in the mirror” czy „Thriller”!

Tych, którzy uczestniczyli w koncertach „Tribute to Michael Jackson” nie trzeba przekonywać, by ponownie się na nich pojawili: zadowoleni uczestnicy dotychczasowych koncertów tak oceniają wydarzenia: „Ci, którzy nie byli niech patrzą i płaczą, że nie byli i nie widzieli”, „Rewelacja! Pełen profesjonalizm i doskonała zabawa!”, „Koncert genialny”, „Zwariowałam”.

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy - i to właśnie te przeboje wypełnią projekt „Tribute to Michael Jackson”. Jest to projekt pełen fascynujących brzmień, w który zaangażowanych zostało kilkudziesięciu artystów. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki na najwyższym poziomie.

Informacja:
Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

BILET ULGOWY :

Przysługuje dziecku w wieku od 4-ego do 12-ego roku życia (tj. 12 rocznicy urodzin) – na podstawie dokumentów rodziców (opiekunów) lub dziecka umożliwiających stwierdzenie wieku. Dokument należy okazać przy wejściu na koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje ATMASFERA KRÓLA POPU - TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert