koncert

Adam Nowak i AKUSTYK AMIGOS

koncert

Adam Nowak i AKUSTYK AMIGOS

Adam Nowak i AKUSTYK AMIGOS - Bilety na koncert

Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.

Z grupą Adam Nowak i Akustyk Amigos wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem własnych doświadczeń i dokonań zaproszonych muzyków: Karima Marusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelinskiego (Raz Dwa Trzy). Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia oraz z potrzeby grania niezależnie od macierzystych grup, powstał autorski projekt Adama Nowaka będący kwintesencja zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. Koncerty Adam Nowak i Akustyk Amigos to bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji. Na płycie znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można spodziewać się również kompozycji wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, czy Zbigniewa Herberta.

Nowy album zespołu „Pół płyty” ukazał się 30 października 2020 nakładem AGORY.

Adam Nowak o nowej płycie: „W czasie obostrzeń związanych z pandemia nagrany został (wraz z zaproszonymi gośćmi) materiał muzyczny zatytułowany Pół płyty zawierającej siedem utworów. Nagrywanie śladów muzycznych odbywało się zazwyczaj w domach i w studio Karima Martusewicza – dobrego ducha całego przedsięwzięcia.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

16.02.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Adam Nowak i AKUSTYK AMIGOS

Koncert SUPER! Bardzo się cieszę, że mogłam go zobaczyć na żywo. Super klimat i piosenki, Jestem pod wrażeniem.
Pan Adam i muzycy to klasa sama w sobie, dziękujemy za miły wieczór i czekamy na płytę!
Genialne! Dwie godziny uczty duchowej. Słowa, muzyka, nastrój (zachowują się na scenie jak na Amigos przystało).
Koncert rzeczywiscie potwierdził,że na żywo wystąpili prawdziwi profesjonaliści.Koncert wspaniały.Gratulacje!!!!
Świetny koncert, fajna organizacja. Bardzo dobre nagłośnienie. Bawiłem się rewelacyjnie. Polecam imprezy kulturalne w Kuźni.
zadowolony 17.05.2018 10:43
M E G A występ ! C U D O W N Y !
Było super! Bardzo klimatyczny koncert
Wrażenia nie do opisania! Perfekcyjne wykonanie. Cudowny zespół, wspaniali ludzie, muzyka.
Sławek 28.02.2016 20:37
Rewelacja!
Fantastyczny, kameralny koncert. Na scenie osoby, które żyły tym co nam prezentowały. Jak powiedział Adam Nowak, lepiej jest słuchać piosenek nieznanych, człowiek skupia sie na tekście i rozmyśla nad jego znaczeniem. Polecam!

Polecane z kategorii koncert