koncert

Adam Sztaba / Grzegorz Ciechowski "Spotkanie z Legendą"

koncert

Adam Sztaba / Grzegorz Ciechowski "Spotkanie z Legendą"

Adam Sztaba / Grzegorz Ciechowski "Spotkanie z Legendą" - Bilety na koncert

„Grzegorz Ciechowski – Spotkanie z Legendą” wyjątkowy koncert poświęcony Grzegorzowi Ciechowskiemu .

Po sukcesie koncertu w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, z którego powstało koncertowe CD/DVD, zdecydowaliśmy się powtórzyć koncerty w sześciu miastach, tak, aby wydarzenie to było dostępne dla szerszej publiczności.

  • 09.10.2018 r. godz. 20.00 | Katowice | Spodek
  • 28.10.2018 r. godz. 20.00 | Koszalin | Hala Widowiskowo-Sportowa
  • 16.11.2018 r. godz. 20.00 | Gdynia | Gdynia Arena
  • 20.11.2018 r. godz. 20.00 | Warszawa**| Hala Torwar**
  • 22.11.2018 r. godz. 20.00 | Poznań | Hala Arena
  • 05.12.2018 r. godz. 20.00 | Wrocław | Hala Stulecia

Czołówka Polskich wykonawców z towarzyszeniem Orkiestry Adama Sztaby i Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą Adama Sztaby wyruszy w podróż przez wszystkie okresy twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Na jednej scenie spotkają się po części Artyści, których znamy z zawierającej premierowy koncert płyty oraz nowi, którzy nie uczestniczyli w nagraniu w 2014 r., między innymi: Justyna Steczkowska, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Paulina Przybysz, Kasia Wilk, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Skubas, Damian Ukeje.

Koncerty poprowadzi Piotr Metz.

Gdy podjąłem to wyzwanie, zabrałem się za pierwszą piosenkę, potem za drugą i okazało się, że zaczęła się piękna opowieść.– wspomina pracę nad aranżacjami Adam Sztaba.

Orkiestracje Adama Sztaby oddają charakter poszczególnych wykonawców, zachowując ducha utworów Grzegorza Ciechowskiego.

- Myślę, że jakby Grzegorz żył i siedział z nami tam na sali, to by się bardzo cieszył, że jego muzyka może w tak dużym aparacie wykonawczym tak dobrze zabrzmieć– powiedział po premierze koncertu w 2014 – Leszek Kamiński realizator dźwięku i przyjaciel Ciechowskiego.

Wyjątkową atrakcją tego wydarzenia będzie multimedialna forma koncertu. W ilustracjach filmowych Jacka Kościuszko, dedykowanych dla każdego z utworów, zagrał między innymi Bruno Ciechowski, który wcielił się w ducha swojego ojca.

Za produkcję koncertu odpowiada Royal Concert przy współpracy Przemysława Wałczuka z Varsovia Lab.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Adam Sztaba / Grzegorz Ciechowski "Spotkanie z Legendą"

Piękny koncert. Pan Sztaba mnie oczarował swoimi aranżacjami. To był magiczny czas. Dziękuję. 💕
dobry koncert, znakomite aranże jednak ucho przyzwyczaiło się do dźwięku oryginału
Rewelacyjny koncert. Szacunek dla organizatorów i wykonawców. Doskonale spędzony czas.
GWIAZDKA MNIEJ ZA TORWAR - BARDZIEJ KLIMATYCZNE MIEJSCE BYŁO BY LEPSZE
Genialny koncert. Polecam ! Polecam ! Polecam ! Byliśmy grupą 8. osobową, rozpiętość wiekowa od 30 do 65 lat i każdy był zachwycony. Brawo Adamie Sztabo !!!!!
Rewelacyjny koncert, szacunek dla dyrygenta orkiestry i wszystkich wykonawców. Dziękuję
Genialny koncert ukazujacy fragment tworczosci i osobowosi Grzegorza Ciechowskiego, ktora jest tak wspolczesna i wyjatkowa. Grzesiu szkoda, ze nie mozesz juz wiecej wyrazac siebie poprzez nowe interpretacje rzeczywistosci i marzen! Brawa dla Adama Sztaby!!! Aranzacje na orkiestre niesamowite i przepiekne brzmienie!!! Super!!!!
Bardzo dobry koncert, świetni wykonawcy, ciekawe aranżacje A. Sztaby. (mimo że nie lubię torwaru :/)
Niesamowita muzyka niezwykłego człowieka uczczona w wyśmienity sposób przez niezwykle zdolnego człowieka. To kolejny koncert pod batutą Adama Sztaby.... niesamowite przeżycie!Pani Adamie dziękujemy,z pam ta Pan o Koszalinie!!!
Polecam
Wspaniałe wydarzenie, idealnie dobrani wokaliści i niesamowite aranżacje autorstwa Adama Sztaby. Wielki szacunek również dla całej Orkiestry!
Mistrzostwo Świata!!!!!!!
Wspaniały koncert! Świetne wykonania, aranżacje, orkiestra, wokaliści i oczywiście dyrygent. Bardzo udane widowisko, polecam serdecznie każdemu.
Orkiestra,wykonawcy,dyrygent -na najwyższym poziomie- 👍 tak jak muzyka i teksty Grzegorza Ciechowskiego
Wejscie na koncert otwarte 30 min przed impreza - chyba skucha. Koncert do bisow OK ale na bis mogli artysci przygotowac cos innego niz powtorzenie wczesniej wykonywanych piosenek. Troche wiecej szacunku dla placacych za bilety. I smutne ze wcale nie tak wielu widzow :( ale to tych pozostalych strata.
ilu 11.10.2018 18:53
Niepowtarzalna atmosfera i klimat. Partnerka aż się popłakała. Wykonawcy świetni. No i ta scenografia (multimedialna). Dziękuję. Andrzej Mleczko
Andy 11.10.2018 11:33
pomysł zorganizowania tego typu koncertu bardzo dobry. cieszę się, że pomimo wielu lat jakie ułynęły od śmierci Grzegorza i dzięki propagowaniu Jego twórczości w tak profesjonalny sposób muzyka i teksty Ciechowskiego wciąż są żywe. dla mojego pokolenia tego typu imprezy to jak podróż w przeszłość, która przywodzi na myśl wiele wspomnień z czasów gdy Republika grała koncerty. sam osobiście byłem w tym miejscu dokładnie 30 lat wcześniej kiedy Grzegorz jako Obywatel G.C. "wchodził na scenę". pamiętam doskonale co się wówczas działo i jak ogromny sukces odniosła ta trasa. uważam, ze to bardzo ważne, aby młode pokolenia miały możliwość otrzeć się o twórczość Grezgorza choćby właśnie w taki sposób jak podczas koncertu "Ciechowski/Spotkanie z Legendą". mam przy tym nadzieję, że wszystko co Ci ludzie przeżyli podczas występu będzie miało silny wpływ na ich wrażliwość i w poszukiwaniu śladów Ciechowskiego zaczną sięgać dalej...do Jego płyt, do wywiadów z Nim i w końcu do Jego poezji. pozdrawiam i dziękuję.
Pawłow 11.10.2018 10:46
Koncert dobry,wykonawcy o.k. Miejscami orkiestra zagłuszała wokal. Trochę niedosytu z ilości utworów. Ogólnie pozytywnie.
olgaj1 11.10.2018 05:58
Absolutnie nieziemskie i porywające aranżacje, zupełnym zaskoczeniem okazała się Natalia Nykiel - wykonanie Ani ja ani ty lepsze od oryginału! Dziewczyno masz moc!
Migunia 10.10.2018 21:23
Wyjątkowy koncert!Wielka klasa! Jestem pod wielkim wrażeniem tego co wczoraj zobaczyłam! Bardzo dziękuję.
Em 10.10.2018 21:02
koncert cudowny! Ciechowski sam w sobie niesamowity,a w takiej obsadzie smakuje równie dobrze jak oryginał:) polecam każdemu, kto ma możliwość uczestnictwa:)
Paulina 10.10.2018 20:08
Super koncert! Orkiestra w takim składzie i z takimi wokalistami robiła ogromne wrażenie!
DawidJ 10.10.2018 18:24
KOncert udany, wspaniali artyści w swoich interpretacjach utworów Ciechowskiego spisali się znakomicie. Szkoda, że tyle miejsc było pustych.
ognik 10.10.2018 16:30
Polecam świetna aranżacja i występy artystów idź szkoda siedzieć w domu hahahaha pozdrawiam.
Pablo 10.10.2018 14:26
Koncert cudowny, aranżacje Adama Sztaby niesamowite, wykonanie świetne, naprawdę piękne chwile. Żal do organozwtoró, że przesadzili z ceną za bilety bo było niestety pustawo. Szkoda mi artystów, którzy patrzyli na puste krzesła. Moał tez być Damien Ukeje i Natalia Przybysz ale ich nie było. Na szczeście reszta zrekompensowała ich brak. Naste[pnym razem taki koncert w mniejszej sali ale pełnej.
Miro 10.10.2018 12:27
Wspaniały, koncert. Możliwość zakupienia płyty oraz autografów od artystów którzy wystąpili. Aranżacje najwyższa klasa i cudowne wykonanie. Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam.
iroszek 10.10.2018 12:04
ŻENUJĄCA ŚCIEMA!! z 9 artystów – 2 NIE wystąpiło w ogóle… z pośród siedmiu występujących każdy zaprezentował raptem po 2 utwory + kilka słów prowadzącego, więc po GODZINIE z minutami koncert dobiegł końca! Kilka powtórek na bis … całość poniżej 1,5 godziny. Wszystko oczywiście przygotowane z imponującym rozmachem. Niestety szokująco aroganckie podejście do publiczności i to przy tak drogich biletach. Czysta komercja. „Gwiazdy” nawet nie wyszły podpisać płyt. OGROMNE OGROMNE ROZCZAROWANIE!!
Adam N 10.10.2018 10:48
Bardzo piękny koncert, cudowne aranżacje, Natalia Nykiel i Kasia Wilk - najlepsze, tylko za krótko :( Żałuję, że na bis nie było dodatkowego utworu. "Moja krew" mogła być utworem, który zaśpiewają wszyscy artyści właśnie na bis. Niska frekwencja. Spodek trochę za duży na takie wydarzenie. NOSP byłby idealny.
Magda 10.10.2018 10:04
Wspaniały Koncert w złym miejscu. To był koncert na miarę NOSP-u.
MG 10.10.2018 10:00
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert