koncert

Aga Zaryan

koncert

Aga Zaryan

Aga Zaryan - Bilety na koncert

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Agi Zaryan w Wytwórni, który odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowy autorski album Artystki. Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha oraz ducha - nie tylko dla fanów jazzu.

Muzyka na nowy album została skomponowana do tekstów napisanych po angielsku przez wokalistkę. Dzięki temu kompozycje nabrały osobistego charakteru. Zaryan dzieli się w nich swoimi emocjami i refleksjami na temat otaczającej ją rzeczywistości. Autorami kompozycji są wybitni jazzmani: David Dorużka, Dariusz Oleszkiewicz, Michał Tokaj oraz Marcin Wasilewski. Kilka piosenek skomponowała sama Aga. W nowym repertuarze, oprócz utworów autorskich, pojawią się interpretacje utworów Paula Simona czy Stevie’go Wondera.

Muzycy, którzy zostali zaproszeni do udziału w płycie również na koncertach wykreowali wspólnie nowe brzmienie zespołu.

Zespół wystąpi w składzie:

David Dorůžka - gitary, Pedro Segundo - instrumenty perkusyjne, Sławomir Kurkiewicz - gitara basowa, Michał Tokaj - instrumenty klawiszowe

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.

Aga jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

AGA ZARYAN - Nastrojowo. Koncert Noworoczny

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aga Zaryan

przekaz artystyczny na najwyższym poziomie Aga nie tworzy żadnych barier, w tym co robi zawodowo jest prawdziwa i kompletna wielki szacunek dla nie niej , że jest artystką która stać na na wybór tak kameralnych miejsc na koncert koncert zdecydowanie dla osób nie szukających masowych dźwięków Polecam....
WIELKA KLASA . DUŻA KULTURA. TO CZEGO SIĘ SPODZIEWAŁAM
Super koncert.
Świetny, dynamiczny koncert. Zarówno Aga, muzycy i śpiewający goście sprawili, że we wtorek czuliśmy się tak jakby był to piątek. Kuźnia Kulturalna stanęła na wysokości zadania. Organizacyjnie bardzo sprawnie, jedzenie przed koncertem pyszne.
Fantastycznie bawila sie Aga Zaryan, fantastycznie bawila sie publicznisc.
Aga Zaryan piękny głęboki wokal ; bawiła się głosem , bawiła i wzruszała publiczność , błyszczała pięknym światłem tego wieczora - w swoje urodziny . Jak zwykle nieprzeciętna .
Fantastyczny koncert! Miejsce klimatyczne i kameralne.
Świetny koncert. Wspaniały wokal. Muzyka z najwyższej półki.
Wspaniały wieczór
Profesjonalna wokalistka i świetny zespół muzyczny ! Bardzo dobry występ: ambitny repertuar i świetne wykonanie. Dobrze rozłożone akcenty w partiach solowych, zarówno wokalnych jak i gry muzyków. Miła atmosfera, kameralna ale jednak koncertowa. Fajny wieczór. Bardzo dziękuję
Świetny koncert, świetna Aga, klimatyczne miejsce. To był bardzo miły, prawie letni wieczór
Wspaniały koncert. Cudowna wokalistka i świetny zespół towarzyszący.
Magiczne chwile - gorąco polecam
Cudowny, wzruszający koncert!
Piękny koncert
Piękny głos, piękne piosenki.
Bardzo dobry koncert, szczegolnie druga część. Trochę zmienilabym proporcje - więcej nowszych utworów, mniej standardów. Świetne nagłośnienie, krzesla ustawione trochę zbyt ciasno koło siebie.
Świetny koncert, obsługa i jedzenie!
Cudowna! Magiczna! Coś niesamowitego...
KONCERT BYL WSPANIALY
Bardzo interesujący, wciągający i klimatyczny występ. Wysoki poziom artystyczny. Kolejna świetna impreza w DK Kadr
Koncert nastrojowy,wzruszający, refleksyjny. Dobrze zorganizowany logistycznie, mistrzowskie wykonanie wokalistki i towarzyszacych je muzyków
Od zawsze przepadam za Agą Zaryan. Tym razem również mnie nie zawiodła. Dziękuję. Czekam na koncert Edyty Geppert.
Mistyczne przeżycie, bo taki głos i aranż...w dobrym miejscu do słuchania.
Nagłośnienie w Kuźni jest takie sobie więc nie dla osób idących na koncert jazzowy. Miejsce z muzyką do kotleta jak najbardziej bo jedzenie dobre. Repertuar dość zaduszkowy jak w nazwie koncertu zresztą. Po którymś tam wierszu Miłosza wyszedłem... Wspaniała gitara Davida Doruzki, niestety w fatalnej akustyce wnętrza tego miejsca.
Rewelacja
Wspaniały koncert! Aga Zaryan jest niezwykle uzdolniona artystką, dysponującą nieziemskim głosem. Jej komentarze i wprowadzenia do kolejnych utworów pozwoliły poznać kontekst powstania utworów, osobowość twórców lub pierwotnych wykonawców. Pokazały również jak wrażliwą i dojrzałą osobą jest Aga Zaryan. Prawdziwa uczta dla ucha i ducha!
klimatycznie i pieknie
CUDOWNIE!!! POZDRAWIAM :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert