koncert
Aga Zaryan

koncert

Aga Zaryan

Aga Zaryan - Bilety na koncert

Aga Zaryan | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Agi Zaryan w Wytwórni, który odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowy autorski album Artystki. Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha oraz ducha - nie tylko dla fanów jazzu.

Muzyka na nowy album została skomponowana do tekstów napisanych po angielsku przez wokalistkę. Dzięki temu kompozycje nabrały osobistego charakteru. Zaryan dzieli się w nich swoimi emocjami i refleksjami na temat otaczającej ją rzeczywistości. Autorami kompozycji są wybitni jazzmani: David Dorużka, Dariusz Oleszkiewicz, Michał Tokaj oraz Marcin Wasilewski. Kilka piosenek skomponowała sama Aga. W nowym repertuarze, oprócz utworów autorskich, pojawią się interpretacje utworów Paula Simona czy Stevie’go Wondera.

Muzycy, którzy zostali zaproszeni do udziału w płycie również na koncertach wykreowali wspólnie nowe brzmienie zespołu.

Zespół wystąpi w składzie:

David Dorůžka - gitary, Pedro Segundo - instrumenty perkusyjne, Sławomir Kurkiewicz - gitara basowa, Michał Tokaj - instrumenty klawiszowe

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.

Aga jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

AGA ZARYAN - Koncert urodzinowy

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny koncert, świetna Aga, klimatyczne miejsce. To był bardzo miły, prawie letni wieczór
Wspaniały koncert. Cudowna wokalistka i świetny zespół towarzyszący.
Magiczne chwile - gorąco polecam
Cudowny, wzruszający koncert!
Piękny koncert
Piękny głos, piękne piosenki.
Bardzo dobry koncert, szczegolnie druga część. Trochę zmienilabym proporcje - więcej nowszych utworów, mniej standardów. Świetne nagłośnienie, krzesla ustawione trochę zbyt ciasno koło siebie.
Świetny koncert, obsługa i jedzenie!
Cudowna! Magiczna! Coś niesamowitego...
KONCERT BYL WSPANIALY
Bardzo interesujący, wciągający i klimatyczny występ. Wysoki poziom artystyczny. Kolejna świetna impreza w DK Kadr
Koncert nastrojowy,wzruszający, refleksyjny. Dobrze zorganizowany logistycznie, mistrzowskie wykonanie wokalistki i towarzyszacych je muzyków
Od zawsze przepadam za Agą Zaryan. Tym razem również mnie nie zawiodła. Dziękuję. Czekam na koncert Edyty Geppert.
Mistyczne przeżycie, bo taki głos i aranż...w dobrym miejscu do słuchania.
Nagłośnienie w Kuźni jest takie sobie więc nie dla osób idących na koncert jazzowy. Miejsce z muzyką do kotleta jak najbardziej bo jedzenie dobre. Repertuar dość zaduszkowy jak w nazwie koncertu zresztą. Po którymś tam wierszu Miłosza wyszedłem... Wspaniała gitara Davida Doruzki, niestety w fatalnej akustyce wnętrza tego miejsca.
Rewelacja
Wspaniały koncert! Aga Zaryan jest niezwykle uzdolniona artystką, dysponującą nieziemskim głosem. Jej komentarze i wprowadzenia do kolejnych utworów pozwoliły poznać kontekst powstania utworów, osobowość twórców lub pierwotnych wykonawców. Pokazały również jak wrażliwą i dojrzałą osobą jest Aga Zaryan. Prawdziwa uczta dla ucha i ducha!
klimatycznie i pieknie
CUDOWNIE!!! POZDRAWIAM :)
Fantastyczny wieczór!
Bardzo milo,ciepla atmosfera. Bede czesciej do Was wpadac
Fenomenalna artystka więc nie mogłam dać inaczej jak 5 gwiazdek , rzadko mi się zdarza ,że płaczę na koncercie ze wzruszenia i pod wpływem tak pięknego i poruszającego głosu :)
Przepiękny koncert. Artystka pokazała kolejny raz swój wielki kunszt i czarowała głosem. Fortepian kontrabas i perkusja znakomicie dopełniały tworząc głębie dzwięku. Widać ze tworzenie musyki daje im wielką przyjemność.
Bardzo kameralny, ale zróżnicowany pod względem repertuaru występ. Pełny relaks po całym dniu pracy.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane