koncert

Aga Zaryan oraz European Jazz Quartet "Christmas Songs"

koncert

Aga Zaryan oraz European Jazz Quartet "Christmas Songs"

Aga Zaryan oraz European Jazz Quartet "Christmas Songs" - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Aga Zaryan oraz European Jazz Quartet "Christmas Songs"

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wybitnego zespołu European Jazz Quartet. To kwintesencja koncertu „Christmas Songs”.

Wokalistka swoim śpiewem przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będą wytrawny akompaniament sekcji European Jazz Quartet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszą Państwo m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Aga Zaryan oraz European Jazz Quartet "Christmas Songs"

Występ Pani Agi Zaryan i towarzyszącego zespołu był dużym muzycznym i przeżyciem. Znane na nowo zinterpretowane utwory brzmiały niezwykle świeżo, a już szczególnej urody była piosenka śpiewana tylko z mistrzowskim towarzyszeniem kontrabasu. Dyskretna, świąteczna aranżacji sceny pomógła w stworzeniu ciepłego nastroju. To był piękny wieczór.
Hal 12.12.2021 10:26
Wspaniały koncert. Wokalistka o ogromnej charyzmie , świetny kontakt z publicznością. Zespół super.
Anka 11.12.2021 16:43
Cudowny koncert , Wspaniała zabawa .
Przemo 11.12.2021 12:24
Bardzo udany występ. Bardzo dobry repertuar. Piękny głos wokalistki i ciekawe aranżacje. Miły wieczór :)
Karolina 11.12.2021 09:00
Koncert cudowny pelen dobrej muzyki i wzruszeń...ja byłem pierwszy raz.Przyprowadziła mnie moja dziewczyna...Ona pokazuje mi czym jest muzyka Polecam każdemu,kto ma wrazliwą duszę! Dziękujemy! B. i A.
Andżn San 27.12.2019 23:46
Miły przedświąteczny koncert dla miłośników jazzowych klimatów. Cudowny głos Agi Zaryan!
Ewa 16.12.2019 15:47
Piękny koncert, świetna atmosfera.
Marta 16.12.2019 14:04
Rewelacja. Atmosfera nie z tej ziemi.
Karol 16.12.2019 12:40
Cudowny koncert. Pani Aga zabrała nas w krainę bajkową, nie tylko z powodu świątecznego nastroju, a głównie za sprawą swojego wyjątkowego głosu, świetnych aranży, bardzo zdolnych muzyków i...….. gościa specjalnego Grzesia Dowgiałły, który - jestem pewna- swoją interpretacją piosenki Czesława Niemena, "Dziwny jest ten świat" doprowadził niejednego widza do niemałego wzruszenia. Czekam na kolejny wspólny występ tej pary. Szacunek dla Agi Zaryan, za to, że doceniła niewątpliwy talent Grzegorza Dowgiałły. Takie dwie artystyczne osobowości na scenie, to uczta, dla spragnionych ambitnej muzyki, widzów.
EKAM 16.12.2019 12:39
Wspaniałe wydarzenie muzyczne..
16.12.2019 08:43

Polecane z kategorii koncert