Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Akademia WioliMisia „Dźwięczne popołudniowe chrapanie”

koncert

Akademia WioliMisia „Dźwięczne popołudniowe chrapanie”

Akademia WioliMisia „Dźwięczne popołudniowe chrapanie” - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kolejny koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Słyszeliście kiedyś popołudniową drzemkę? Tak, tak. To nie pomyłka, czy słyszeliście? ...ho psiii, hrrrr buuuu... to dźwięki rozbrzmiewające popołudniami w wielu domach. Wydają je duzi i mali. Każdy z nas potrafi smacznie chrapnąć. Podczas kolejnego koncertu, zastanowimy się czy to jest muzyka czy tylko odgłosy. Ekspertem będzie miś...stary niedźwiedź, który mocno śpi. Uzupełnimy słownik muzyczny o pojęcie chrapando i wykonamy utwór na wiele chrapiących gardeł.

Kwartet Smyczkowy Nova Quartet: Wojciech Górecki skrzypce, Irena Filuś skrzypce, Mateusz Bocheński altówka, Adam Szurka wiolonczela, Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie.

Repertuar: J.S. Bach – Preludium chorałowe – "Wachet auf", A. Mozart – "Marsz turecki"A. Mozart – Kwartety "fletowe" KV 285 i KV 29, Offenbach – Kankan z "Orfeusz w piekle", Delibes – "Flower duet" z "Lakme", Offenbach – Barcarola z "Opowieści Hoffmana", Strauss – Walc "Opowieści lasku wiedeńskiego", Strauss – "Walc cesarski", Puccini – Walc Musetty, Handel – "Largo" z opery "Xerxes".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Akademia WioliMisia „Dźwięczne popołudniowe chrapanie”

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert