koncert

Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii

koncert

Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii

Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii - Bilety na koncert

Kolejny koncert, tym razem świąteczny, z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty realizowane przez Filharmonię Pomorską przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Wystąpią: Janusz Żak-śpiew, Krzysztof Biernacki-klarnet, saksofon, Joanna Oleś-Strojna-taniec, Katarzyna Nowaczewska-Manthey-fortepian, Dorota Borowicz-przygotowanie i prowadzenie.

Bohaterem wszystkich wykładów jest WioliMiś. Podczas tego spotkania odda swoje miejsce komuś innemu. Zaprosi gwiazdora.... Kto to jest gwiazdor w świecie muzycznym? Kogo tak nazwiemy i jakie musi mieć cechy? Czym się powinien wyróżniać wśród muzyków? Będzie to okazja do poznania wyjątkowych artystów, gwiazd estrady...ale też z racji zbliżających się świąt liczymy na gwiazdora z workiem pełnym prezentów, muzycznych prezentów. W programie: S. Moniuszko, P. Czajkowski, G. Donizetti, J. Brahms, F. Chopin oraz tradycyjne utwory świąteczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii

Super:-) W przyszłym roku też będziemy
Jesteśmy studentkami Akademii Wiolimisia od początku. I tym razem też wyszłyśmy zachwycone. Zachęcam do udziału wszystkie dzieci.

Polecane z kategorii koncert