Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii

koncert

Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii

Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kolejny koncert, tym razem świąteczny, z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty realizowane przez Filharmonię Pomorską przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Wystąpią: Janusz Żak-śpiew, Krzysztof Biernacki-klarnet, saksofon, Joanna Oleś-Strojna-taniec, Katarzyna Nowaczewska-Manthey-fortepian, Dorota Borowicz-przygotowanie i prowadzenie.

Bohaterem wszystkich wykładów jest WioliMiś. Podczas tego spotkania odda swoje miejsce komuś innemu. Zaprosi gwiazdora.... Kto to jest gwiazdor w świecie muzycznym? Kogo tak nazwiemy i jakie musi mieć cechy? Czym się powinien wyróżniać wśród muzyków? Będzie to okazja do poznania wyjątkowych artystów, gwiazd estrady...ale też z racji zbliżających się świąt liczymy na gwiazdora z workiem pełnym prezentów, muzycznych prezentów. W programie: S. Moniuszko, P. Czajkowski, G. Donizetti, J. Brahms, F. Chopin oraz tradycyjne utwory świąteczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Akademia WioliMisia: Gwiazdor Filharmonii


Jak działają recenzje?
Super:-) W przyszłym roku też będziemy
Emilia 18.12.2018 00:42
Super! Polecam!
E 17.12.2018 08:49
Jesteśmy studentkami Akademii Wiolimisia od początku. I tym razem też wyszłyśmy zachwycone. Zachęcam do udziału wszystkie dzieci.
Kasiaf 17.12.2018 08:31

Polecane z kategorii koncert