koncert
Al Bano

koncert

Al Bano

Al Bano - Bilety na koncert

Al Bano | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Z ogromną przyjemnością pragnę powiadomić, iż 08 marca 2015 r. (niedziela) o godzinie 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się koncert znanego na całym świecie ze swego niepowtarzalnego głosu Al Bano, któremu towarzyszyć będzie  znakomita Monika Węgiel, oraz 4 zagraniczne piosenkarki : Elisabetta Maineri, Alessandra Puglisi, Luana Heredia i Madelaine Hettwer.
  Grać będzie Orkiestra OBLIGATO wzmocniona o włoskich muzyków, którą poprowadzi Jerzy Sobeńko. Przy fortepianie zasiądzie znakomity pianista, kompozytor największych przebojów Al Bano oraz dyrygent podczas festiwali w San Remo - Alterisio Paoletti.     Program koncertu składa się z dwóch części. W pierwszej usłyszą Państwo, między innymi kompozycje Giuseppe Verdiego, Fryderyka Chopina, Franza Schuberta i innych w wykonaniu Al Bano oraz Orkiestry. Va pensiero, Caruso, Nessun Dorma, O sole mio,  Santa Lucia, La donna e mobile to tylko kilka wybranych tytułów, które  Al Bano zaśpiewa podczas I części koncertu.
    Zaś druga część koncertu będzie miała charakter rozrywkowy. Zabrzmią w niej największe przeboje duetu Al Bano i Romina Power, między innymi takiej jak:    Liberta, Felicita, Sempre, sempre, Ci sara, Nostalgia Canaglia,  Amanda e libera,  Nel sole, E la mia vita, Tu soltanto tu i inne.
    Z całą pewnością czeka Państwa niezapomniany wieczór z piękną muzyką i wspaniałymi artystami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wokal Al Bano bez zarzutu.To mógł być piękny koncert, gdyby nie beznadziejna organizacja...
koncert był rewelacyjny, AL Bano - głos wspaniały, warto powtórzyć takie koncerty, bo nasi wykonawcy się nie umywają do jego wystepu
Koncert godny polecenia.Niesamowite przeżycie pozostające w pamięci na długi czas zresztą nie może być inaczej przy występie artysty o takim głosie. Jedno jest pewne, jeśli Al Bano będzie w Krakowie kolejny raz na pewno wybiorę się na jego koncert.
Witam, Ogólnie było całkiem nieźle gdyby nie te opóźnienia. Muza nie w moim klimacie ale byłem dla mojej żony i wspaniałej teściowej. Dziękuję i pozdrawiam.
Jestem szczęśliwa, że moglam uczestniczyć w koncercie. Chętnie skorzystam w przyszłości.
Piękny Koncert, wspaniała oprawa
Niesamowite widowisko z fantastycznym artystą.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN