koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 45 lat

koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 45 lat

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 45 lat - Bilety na koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz obchodzą swój "Okrągły Jubileusz - 45 lat wspólnie na scenie". Ten wyjątkowy okres to niezliczona liczba kompozycji napisanych przez Włodzimierza Korcza, a zaśpiewanych przez Alicję Majewską. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Artystki "Żagiel", "Być kobietą", "Żyć się chce" czy "07 zgłoś się". Usłyszycie też Państwo wiele ciekawych historyjek związanych ze wspólną pracą tych Dwoje. Koncertom akompaniować będzie kwartet smyczkowy Warsaw String Quartet.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 45 lat

Jestem zachwycona, pięknie,. Wiedziałam że będzie cudnie, ale było mega cudnie 👍👍👍😊
piękny koncert, pani Alicja zjawiskowa, niesamowity głos, słucha się z jej prawdziwą przyjemnością, pożywka dla duszy :)
Super koncert, wspaniała atmosfera!
Niezapomniane przeżycie , cudowny głos , cudowny koncert .
super koncert. Takich artystek jest już mało. Za sam koncert 5 gwiazdek. Za organizację przestrzegania ograniczeń z tytułu pandemii COVID -19 niestety 1 gwiazdka .Zero dystansu a i ponad połowa osób bez maseczek. Nawet Panie sprawdzające bilety nie miały maseczek i nikomu nie zwracały z tego tytułu uwagi. Nie zdziwiłabym się gdyby zwiększyła się z tego tytułu ilość zachorowań w Żyrardowie i okolicach.

Polecane z kategorii koncert