koncert
Alicja Majewska

koncert

Alicja Majewska

Alicja Majewska - Bilety na koncert

Alicja Majewska | Bilety na koncert

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej.

W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Żyć się chce

Recenzje

Występ na najwyższym poziomie, jak zwykle świetna muzyka i wykonanie. Kwartet wspaniały. Polecam wszystkim fanom dobrej muzyki i dobrej zabawy.
Dzień dobry. Koncert Pani Alicji Majewskiej był cudowny. Natomiast co do organizacji, czujemy się wprowadzeni w błąd, jeśli chodzi o godzinę koncertu. Otrzymaliśmy informację, że zmianie uległa godzina koncertu. Ze strony internetowej dowiedzieliśmy się , że koncert odbędzie się o godz. 18.00. Ogromne zdziwienie nas ogarnęło, gdy na miejscu okazało się, że obowiązująca godzina to 19.00 , a Wejherowskie Centrum Kultury z przekazaną do nas informacji nie ma nic wspólnego. I to tyle. Pozdrawiam.
bardzo fajny koncert. Polecam
ciupa11 07.04.2019 22:09
Wspaniały występ. Głos nadal idealny. Artyści na medal.
Spodziewałem się lepszego nagłośnienia. Mimo, iż występ miał miejsce w filharmonii, to nagłośnienie nie było najlepsze. W pewnym momencie piosenkarka sama musiała zwrócić uwagę nagłośnieniowcowi, że jej mikrofon jest za cicho. Na niewiele się to zdało, ponieważ później było cały czas tak samo, przez co Alicję Majewską ciężko było zrozumieć podczas "anegdot" pomiędzy piosenkami.
Cudowny wieczór pełen emocji, wspomnień i wzruszeń.
Bardzo fajny koncert jak zwykle piękny spiew i atmosfera Super
Duży profesjonalizm artystyczny, wspaniała atmosfera koncertu. Polecam
REWELACJA !!!!
To byl wspanialy koncert ! Pani Alicja cudowna , jej goscie rowniez . To byl niezapomniany wieczor
Pełen profesjonalizm. Wysoka kultura osobista, muzyczna. Piękny głos w drobnym ciele. Z ogromną przyjemnością słucha się nie tylko muzyki, ale także tekstów piosenek. Miłym akcentem było nawiązanie do Łodzi poprzez teksty łódzkich autorów i fakt, że to rodzinne miasto p. Korcza. Pan Artur Andrus to osobna bajka. Mógłby tylko stać na scenie nie otwierając ust a i tak wszyscy bawiliby się do łez :)
Małgosiek 19.03.2019 13:09
Koncert wspaniały , odpowiednie nagłośnienie. Koncert na wysokim poziomie jak na profesjonalnych wykonawców Pani Alicja Majewska i Pan Włodzimierz Korcz przystało. Wspaniała uczta dla ducha. Polecam , warto
Teresa 19.03.2019 09:00
Było super. Piękny koncert i dużo śmiechu. Artur jak zwykle "wymiata ".
mycha 19.03.2019 08:36
Koncert był niesamowity. Przeżycia duchowe nie do ocenienia. Gwiazda przez wielkie G. Duet który tworzą z Panem Korczem klasa.
margo 19.03.2019 08:31
cudownie polecam
Wspaniali. Wszyscy. Pełen profesjonalizm i szacunek dla widzów.
Pani Alicja Majewska jest wspaniałą artystką estradową i od wielu, wielu lat wraz z Panem Włodzimierzem Kurcze raczą nas niezwykłymi doznaniami wokalnymi i duchowymi. Jestem pod wielkim wrażeniem pełnej ekspresji i żywiołowości artystki.
Wieczór przemiły 😉 Artyści przez duże A.
Super, świetnie, ekstra, bomba!!!!!
Fantastyczna atmosfera, super nagłośnienie, Alicja Majewska - jedyna w swoim stylu, piękny głos !!!
Fantastyczny koncert! Oby więcej takich w naszym Włocławku!
Pani Majewska i Pan Korcz zachwycają. Nie tylko muzyką, ale też poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Koncert znakomity, profesjonalnie przygotowany. Pani Alicja nadal w świetnej formie wokalnej. Koncert był okazją nie tylko do prezentacji talentu piosenkarki, ale i ukazywał inne piękne oblicza muzyki: występ fortepianowy Pana Włodzimierza Korcza na 6+ oraz kwartetu smyczkowego - brylancik. Po koncercie spotkanie z Panią Alicją i Włodzimierzem, zdjęcia, podpisywanie płyty - kontakt z artystami będziemy wspominać bardzo miło i serdecznie, bezcenne doświadczenie. Polecamy koncerty Pani Majewskiej wszystkim , nie tylko fanom!
Magicznie! Koncert pełen klasy i wdzięku. 2 godziny totalnego oderwania od rzeczywistości. Uczta dla uszu i duszy. Uważam, że każdy początkujący "artysta" powinien zobaczyć taki koncert i obserwować reakcje wzruszonej, a często roześmianej publiczności. Było pięknie !
najwyższa klasa 06.03.2019 11:03
Alicja w znakomitej formie wokalne, mimo lat zachwyca nienaganną figurą oraz klasą. Koncert pełen kunsztu którego brak już w obecnych czasach... Polecam gorąco
WSPANIAŁE widowisko, bardzo mi się podobało. Z całego serca polecam!!!!
Było przepięknie. Rewelacyjnie. Koncert jak przystało na GWIAZDY ESTRADY pięknie przygotowany, prawdziwy, zaskakujący. Pełen emocji i wzruszeń. Jedna rzecz była słaba-widownia. Ludzie idą do Świątyni kultury i ubierają podarte jeansy i bluzy, nagrywają telefonem występ i siebie podczas wręczanie kwiatów- potem telefon wyłączają. masakra. Brak szacunku do artysty i miejsca. Mimo tego incydentu, polecam.
Lewastronarządpierwszy 04.03.2019 12:16
Bardzo mile spędzony czas przy pięknych piosenkach starych i nowych.
Koncert po prostu fantastyczny, a nowe piosenki cudowne. Jesteśmy z przyjaciólką zachwycone :-)
WIĘCEJ
ZWIŃ