koncert

Alicja Majewska

koncert

Alicja Majewska

Alicja Majewska - Bilety na koncert

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej.

W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowite wrażenia, Pani Alicja jak zawsze pokazała klasę i talent
Fantastyczny koncert!!!
Rewelacja! Na najwyższym poziomie! Wspaniała muzyka, przepiękny głos, cudowne wykonanie, a do tego wspaniały kontakt z publicznością...
Znakomity recital, fantastyczne piosenki i te stare i te nowe, świetna autokonferansjerka, zastrzyki humoru głównie w wykonaniu kompozytora/akompaniatora/współkonferansjera - Pana Włodzimierza Korcza, świetny kwartet, podziwu godna kondycja pani Alicji - jedno maleńkie pauzowanie na utwór instrumentalny i już w dwugodzinnym recitalu. A do tego ciepła atmosfera, miła i świetnie reagująca widownia (w tym my) możliwość nabycia płyt i otrzymania dedykacji z autografem, miłe otoczenie przyzwoitego hotelu, a przedtem bardzo fajny obiad, smaczny i urozmaicony. Czegoż chcieć więcej na Dzień Kobiet. Brawo Pani Alicjo ! Żyć się chce !
Wspaniałe, cudowne, wzruszające chwile!
Wyborny koncert! Wspaniały zespół muzyków - świetne skrzypce! Pan Korcz pełen uroku i talentu. O Pani Alicji nie trzeba pisać - wszystko jest jasne. Pełna uroku, zaczarowała wieczór. Usłyszeć utwór ,,Być Kobietą’’ w tym wykonaniu w Dniu Kobiet - bezcenne. Polecam!
Koncert rewelacja. Kameralnie . Super kontakt z Artystami. Wspaniały wieczór.
Mega, mega, mega. Jak się nie zakochać :) . Głos fenomenalny. Po koncercie jesteśmy zachwyceni. Na pewno jeszcze pojawimy się na koncercie. Pani Alicjo BRAWO, Panie Włodzimierzu BRAWO, dla Warsaw Opera Quartet także BRAWO BRAWO BRAWO.
Wspaniały występ, te dwie godziny zleciały w mgnieniu oka. Coś wspaniałego dla duszy i uszu.
Cudowny wieczór. Piękna muzyka, humor maestro Korcza i mądre teksty. Sztuka w najwyższym wymiarze!
Codowny koncert. Przemila atmosfera z humorem.. Klasa, klasa i jeszcze raz klasa... Pan Korcz i Pani Majewska wraz z opera Quartet stworzyli niezwykla atmosfere... Przepiekne piosenki, i nowe i te bardzo dobrze nam znane.. Przepiekny spiew i muzyka!
Super koncert , Pani Alicja i Pan Włodzimierz z humorem , miło , czas szybko zleciła.
SUPER!!! Polecam wszystkim!!!
Absolutnie cudowny koncert, jak zwykle z resztą!
Super spędzony dzień kobiet. Przyjemność dla ucha oraz dużo dobrego poczucia humoru Pana Korcza. Polecam.
cudowny koncert!!polecam
Było cudownie! Wspaniale!
Znakomity koncert prawdziwych Mistrzów Muzyki - piękne piosenki z mądrym tekstem i wspaniałą muzyką, świetny kontakt z publicznością, lekkość i elegancja. Wyrazy najwyższego uznania dla pani Alicji Majewskiej, pana Włodzimierza Korcza i Warsaw Opera Quartet - pięknie dziękuję za tyle artystycznych wrażeń i wzruszeń.
Wspaniały, magiczny koncert. Doskonali muzycy, Pan Korcza, Pani Majewska. Świetny kontakt z publicznością, jestem pod ogromnym wrażeniem błyskotliwych poczucia humoru Pana Korcza. Chętnie pójdę na kolejny taki koncert. Ula
Cudowny koncert, pełen wzruszeń, uśmiechu i radości. Pani Alicja w niesamowitej formie, najnowsza płyta wspaniała!
Rewelacyjny koncert. Polecam wszystkim. Jedzenie przepyszne. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę!
cudowny występ, niezapomniane wydarzenie, magiczny klimat
niezapomniany wieczór , profesjonalne wykonie
Koncert pełen wrażeń!!!!. Pani Alicja ,,Włodzimierz Korcz i Zespół jak zawsze profesjonalnie.
Bardzo dobry koncert, wspaniala komunikacja Pani Alicji I Pana Wlodzimierza z publicznoscia co ubogacilo wystep. Goraco polecam
Koncert na najwyższym poziomie. Pełen perfekcjonizm i profesjonalizm. Pani Alicja Majewska we wspaniałej formie. To była czysta przyjemność słuchać pięknych piosenek w Jej wykonaniu. Niezapomniane przeżycie.
Wspaniały koncert! Piękna muzyka, mądre, liryczne teksty piosenek skłaniające do przemyśleń, mocny głos Pani Alicji. Wszystko przedstawione z humorem. To co ja jednak najbardziej cenię u Pani Alicji to rzadko spotykana już u dzisiejszych artystów wyśmienita dykcja! SZACUNEK JEJ za to!
Wspaniały koncert, piękne piosenki, niepowtarzalna atmosfera. Głos pani Alicji rewelacyjny i poczucie humoru pana Korcza również. Oprawa muzyczna niepowtarzalna. Dziękuję za mile spędzony czas.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane