koncert

Alicja Majewska

koncert

Alicja Majewska

Alicja Majewska - Bilety na koncert

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej.

W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 45 lat

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Jubileusz 45 lat

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet: Okrągły Jubileusz - 45 lat

 KUP BILET

Recenzje i opinie: Alicja Majewska

Swietny występ! Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz to duet pierwsza klasa!
Super koncert, wspaniała atmosfera!
Niezapomniane przeżycie , cudowny głos , cudowny koncert .
super koncert. Takich artystek jest już mało. Za sam koncert 5 gwiazdek. Za organizację przestrzegania ograniczeń z tytułu pandemii COVID -19 niestety 1 gwiazdka .Zero dystansu a i ponad połowa osób bez maseczek. Nawet Panie sprawdzające bilety nie miały maseczek i nikomu nie zwracały z tego tytułu uwagi. Nie zdziwiłabym się gdyby zwiększyła się z tego tytułu ilość zachorowań w Żyrardowie i okolicach.
Było fenomenalnie. Piękny występ z nutką humoru.
Wyborna uczta
Koncert godny polecenia, utwory Pani Alicji przepiękne, do tego muzyka na żywo- fortepian - Pan Korcz i quartet smyczkowy, słuchało się z przyjemnością, bardzo mile spędzony czas
Coś niesamowitego, było cudownie!❣️ Czekamy na kolejny!
Absolutnie fantastyczny koncert, dzięki wspaniałym muzykom. Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i kwartet smyczkowy zachwycili i wywołali wiele wzruszeń. Na ogólną ocenę i zaniżone noty wpływają: -problemy techniczne w czasie koncertu oraz fakt, że obsługą techniczną zajmował sie jeden człowiek (niedopuszczalne i karygodne z uwagi na miejsce- Filharmonia w Olsztynie) - brak włączonej klimatyzacji - brak miejsc parkingowych - nienumerowane miejsca biletowe - ogólna atmosfera braku życzliwości pracowników Filharmonii
Cudownie!!! Było przewspaniale!!! 💞
Wspaniały, najwspanialszy występ jaki mogłam obejrzeć i wysłuchać na żywo. Piękne głosy zarówno Pani Alicji i Pana Korcza, żarty z wyczuciem, ubiór z poszanowaniem widza. Wirtuoz - pierwszy skrzypek ( zwróciłam uwagę na zmiany pozycji nóg - do całkowitego oderwania od podłogi- w zależności od granych dźwięków Byłam z wnuczką 12 lat, która śpiewa piosenki Pani Majewskiej - była urzeczona całym występem .
OK, jak zwykle z Alicją
Wspaniali wykonawcy. Udany koncert, wreszcie na żywo.
Wspaniały recital. Piękne mądre teksty piosenek, rewelacyjna aranżacja, wyborna muzyka. P. Korcz, WSQ, P. Alicja wow. Do zadumy, do tęsknoty, do radości przede wszystkim. Wszystko smaczne i baaaardzo na wesoło. I żyć się chce. Polecam.
Piękny koncert!
Koncert rewelacja,bardzo nam się podobało i na pewno jeszcze nie raz przyjedziemy.
Pani Alicja jak zwykle niesamowita. Polecam!!!!!!!!
Ponad 2h (które zleciały jak 2 min) najgłębszych wzruszeń! Cudowna Alicja Majewska! Nowe piosenki są równie mądre, jak niezniszczalne stare. Atmosfera w Kuźni, mimo niewygodnych krzeseł, jest wspaniała - integrująca, ciepła i domowa. Przedostatni raz słuchałam Alicji Majewskiej z orkiestrą filharmonii ,Koszalińskiej- biały garnitur, "Żagiel", wszystko było na najwyższym poziomie artystycznym, ale tak bezpośredniej ciepłej atmosfery, jak wczoraj w Kuźni, nie było. Na pewno na to się złożył też fakt wygłodniałej po rocznej izolacji widowni oraz radość piosenkarki "w najbardziej kolorowej sukiebce" jaką znalazła na okoliczność powrotu na scenę.
Я не критик, я шарлатанкака 18.06.2021 16:48
Nie mogłam piekniej spędzić czasu z przyjaciółka w jej urodzinowy wieczór. SWIETNY klimat, Alicja fantastyczna z luzem publikę poderwała Przecudowny wieczor i czekam na kolejny w Kuzni Kulturalnej
Małgorzata 18.06.2021 14:48
Rewelacja jak zawsze.
Tego się nie da opisać, tu trzeba było być - Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Żyć się chce REWELACJA !!!
Rewelacja
Rewelacja. Pani Alicja jest jak bomba energetyczna:) Fantastyczna forma wokalna i fizyczna, mnóstwo uroku. Subtelny, acz doskonały humor Pana Korcza. Całości uzupełnia fantastyczny kwartet smyczkowy. Gorąco polecam.
Było wspaniale! Pani Alicja w świetnej formie, śpiewała piosenki także że swoich nowych płyt. Była możliwość ich zakupu wraz z autografem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Super pamiątkę z koncertu!
Bardzo piękny koncert. Wiele wzruszeń i emocji. Polecam takie wydarzenia.
Alicja jak zwykle cudowna, bardzo polecam
Niesamowite wrażenia, Pani Alicja jak zawsze pokazała klasę i talent
Fantastyczny koncert!!!
Rewelacja! Na najwyższym poziomie! Wspaniała muzyka, przepiękny głos, cudowne wykonanie, a do tego wspaniały kontakt z publicznością...
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert