koncert

All about jazz - Wiesław Wilczkiewicz - pół wieku na scenie

koncert

All about jazz - Wiesław Wilczkiewicz - pół wieku na scenie

All about jazz - Wiesław Wilczkiewicz - pół wieku na scenie - Bilety na koncert

All about jazz – Wiesław Wilczkiewicz – pół wieku na scenie

„All about jazz” to projekt muzyczny Wiesława Wilczkiewicza, którym artysta podsumowuje pięć dekad doświadczenia scenicznego i prezentując swój dorobek kompozytora, aranżera i muzyka studyjnego, opowiada historię rozwoju polskiej sceny jazzowej-rockowej.

W koncercie wystąpią:

Grażyna Łobaszewska, Marek Piekarczyk, Urszula Dudziak, Krzesimir Dębski, Suzanne Lorge,

Kasia Miernik.

Prowadzenie: Krzysztof Janicki

„Moje życie to jazz i big beat, muzyka zawsze była moją pasją, którą dzieliłem się z kilkoma pokoleniami Polaków. Tym koncertem chcę przypomnieć różnorodną drogę polskiej muzyki rozrywkowej i głos naszego pokolenia, a także przeboje, które nam towarzyszyły. W ten sposób chce tez podziękować artystom i publiczności za wiele lat zaufania i szacunku, jakim obdarzali mnie i współpracujące ze mną talenty estrady.”

Wiesław Wilczkiewicz

Wiesław Wilczkiewicz – muzyk i kompozytor urodzony w Krakowie. Współzałożyciel grupy jazz-rockowej „Dżamble”. Występował z „Piwnicą pod Baranami”, Ewą Demarczyk i Michałem Burano, komponował do tekstów Wiesława Dymnego, współpracował z Jackiem Federowiczem i Jerzym Gruzą przy realizacji programów telewizyjnych. Brał udział w sesjach studyjnych takich artystów jak: Alex Band, VOX, Wojciech Gąssowski, Majka Jeżowska, Maanam, Zbigniew Wodecki, Dżamble, Andrzej Zaucha. Występował w największych salach koncertowych na świecie. Od 1986 roku mieszka w Nowym Jorku.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: All about jazz - Wiesław Wilczkiewicz - pół wieku na scenie

Wspaniały koncert
Fantastyczny koncert ! Bardzo przyjemna atmosfera i świetna muzyka. Wykonawcy wspaniali. Dziękujemy
Generalnie koncert był bardzo udany. Odczucia po nim byłyby znacznie lepsze, gdyby organizatorzy przeprosili (albo przynajmniej poinformowali) widownię, że zapowiedziany artysta (Urszula Dudziak) jednak nie wystąpi. Bardzo było miło, że w jej zastępstwie wystąpiłą wspaniała Krystyna Prońko, ale niesmak wobec organizatorów (nie wobec artystów) pozostał. W tym kontekście "wymuszanie" przez konferansjera braw na początku koncertu było bardzo niesmaczne.
Bardzo fajny koncert. Jak wszystkie wydarzenia o zabarwieniu jazzowym z elementami spontaniczności organizacyjnej. Super. Nie było słabych utworów.
Koncert był świetny, chociaż na początku obawiałam się, że będzie mało jazzu. Wszyscy wykonawcy byli świetni, ale miałam dwóch faworytów - panią Krystynę Prońko, która swoim głosem wywołała u mnie ciarki oraz pana Krzesimira Dębskiego szalejącego ze skrzypcami.
Koncert bardzo mnie zawiódł. Słabo przygotowany pod względem muzycznym, fatalna grupa wokalna,mało zgrany zespół, prowadzony w oparciu o słaby tekst jubilata. Jedynie p. Krystyna Prońko w świetnej formie wokalnej chociaż czekałam na p.Urszulę Dudziak o nieobecności której nikt nic nie powiedział. Jak na 50 Jubileusz Solenizanta czułam się zażenowany poziomem.
Świetna muzyka, ale zdecydowanie za mocne nagłośnienie. Niestety wyszliśmy przed końcem (i nie byliśmy jedyni).
koncert byl piękny,mial swój klimat, muzyka perfekcyjna,wykonawcy wspaniali (Pan Marek Piekarczyk odstawał i slabo wypadl w porownaniu z innymi wykonawcami). Czułam jednak pewien niedosyt nie tyle z powodu braku(to takze ale bywają ważne powody!) zapowiadanej Urszuli Dudziak ale z braku słowa wyjaśnienia i ewentualnych przeprosin. A Pani Krystyna Prońko doskonala,coraz dojrzalsza, perfekcyjna. BRAWO!!!
Na wydarzeniu pojawily sie ciekawe osoby, muzyka byla dobra, jednak organizacja pozostawiala jeszcze wiele do zyczenia.

Polecane z kategorii koncert