Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Ambient Festival 2020 - KARNET

koncert

Ambient Festival 2020 - KARNET

Ambient Festival 2020 - KARNET - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Międzynarodowe Prezentacje Multimedialne „Ambient Festival”­ to impreza prezentująca współczesne odmiany muzyki elektronicznej i elektroakustycznej oraz pokazująca wartościowe przedsięwzięcia z zakresu sztuki „Video Art”. Coraz większa popularność tej odmiany muzyki na całym świecie sprawia, że zajmuje się nią coraz większa ilość muzyków, na co dzień uprawiających jazz, folk, a także muzykę klasyczną.

Ideą imprezy jest zainteresowanie szerszej publiczności niekomercyjnymi formami muzyki o najwyższych wartościach artystycznych oraz zapoznanie z najnowszymi trendami w polskiej i światowej muzyce współczesnej. Ze względu na swój „niszowy” charakter gorlicki Ambient Festival jest jedną z najważniejszych tego typu imprez w Polsce oraz jedną z coraz bardziej liczących się w Europie.

Wystąpią:

21.08.2020 - START 19:00
JOANNA DUDA
AN ON BAST
DAVID KOLLAR

22.08.2020 - START 16:00
JERZY GRUSZCZYŃSKI
CZERWIE
INDIA CZAJKOWSKA / KATARZYNA KARPOWICZ / TADEUSZ SUDNIK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ambient Festival 2020 - KARNET

Jak zwykle niezapomniana atmosfera, chociaż tegoroczne wydanie imprezy w mocno okrojonym składzie po stronie widowni - ograniczenia wirusowe. Mam nadzieje, że w przyszłym roku spotkamy się już w normalnych warunkach.
Piotr 24.08.2020 09:49

Polecane z kategorii koncert