koncert

André Rieu, czyli 70 lat młodości

koncert

André Rieu, czyli 70 lat młodości

André Rieu, czyli 70 lat młodości - Bilety na koncert

André Rieu, czyli 70 lat młodości | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Włoszczowskie kino Muza zaprasza na koncert urodzinowy króla walca - Andre Rieu

W niedzielę, 19 stycznia kino "Muza" we Włoszczowie o godz. 13:00 zaprasza na projekcję koncertu urodzinowego holenderskiego skrzypka, kompozytora i dyrygenta André Rieu oraz założonej przez niego Orkiestry Johanna Straussa zatytułowanego "André Rieu, czyli 70 lat młodości". Muzyk z tej okazji zaprasza widzów kinowych z całego świata na swoje przyjęcie, a raczej wielką muzyczną ucztę!

Koncert urodzinowy będzie muzyczną podróżą złożoną z koncertów André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa w Amsterdamie, Nowym Jorku, Wiedniu, Sydney, Sao Paulo i Maastricht. Ważną częścią urodzinowych obchodów będą wspomnienia i osobiste refleksje André Rieu na temat życia, miłości i muzyki, o których powie w rozmowie z prezenterką Charlotte Hawkins. Widzowie będą mieli także jedyną i niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć dom artysty w Maastricht, po którym jubilat oprowadzi publiczność. Zabierzcie więc rodziny, przyjaciół i świętujcie w karnawale Nowy Rok w kinie "Muza", w miłym urodzinowym nastroju, w towarzystwie muzyki Króla Walca - André Rieu.

Spektakl we włoszczowskim kinie "Muza" zaczyna się o godzinie 13.
Bilety: 25 złotych (normalny), 20 złotych (ulgowy), 50 procent ceny biletu z Włoszczowską Kartą Dużej Rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Adre Rieu tradycyjnie nie zawiódł. Gwarancja wspaniałej muzyki w połączeniu z niezwykłą atmosferą w czasie koncertu, która przenosi się nawet na salę kinową...
Karol78 21.01.2020 18:17
Polecam super

Polecane