koncert

André Rieu, czyli 70 lat młodości

koncert

André Rieu, czyli 70 lat młodości

André Rieu, czyli 70 lat młodości - Bilety na koncert

Ostatki w Kino "Muza" we Włoszczowie!

Ostatki to czas, kiedy następuje kumulacja zabaw karnawałowych. ... Ostatki, także zapusty to słowo oznaczające ostatnie dni karnawału. Zatem serdecznie zapraszamy do zabawy!

Włoszczowskie kino Muza zaprasza na koncert urodzinowy króla walca - Andre Rieu
W sobotę, 22 lutego 2020 r. kino "Muza" we Włoszczowie o godz. 12:30 zaprasza na projekcję koncertu urodzinowego holenderskiego skrzypka, kompozytora i dyrygenta André Rieu oraz założonej przez niego Orkiestry Johanna Straussa zatytułowanego "André Rieu, czyli 70 lat młodości". Muzyk z tej okazji zaprasza widzów kinowych z całego świata na swoje przyjęcie, a raczej wielką muzyczną ucztę!

Koncert urodzinowy będzie muzyczną podróżą złożoną z koncertów André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa w Amsterdamie, Nowym Jorku, Wiedniu, Sydney, Sao Paulo i Maastricht. Ważną częścią urodzinowych obchodów będą wspomnienia i osobiste refleksje André Rieu na temat życia, miłości i muzyki, o których powie w rozmowie z prezenterką Charlotte Hawkins. Widzowie będą mieli także jedyną i niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć dom artysty w Maastricht, po którym jubilat oprowadzi publiczność. Zabierzcie więc rodziny, przyjaciół i świętujcie w karnawale Nowy Rok w kinie "Muza", w miłym urodzinowym nastroju, w towarzystwie muzyki Króla Walca - André Rieu.

Spektakl we włoszczowskim kinie "Muza" zaczyna się o godzinie 12:30
SPECJALNA CENA BILETU!
Bilety: 20 złotych (normalny), 18 złotych (ulgowy), 50 procent ceny biletu z Włoszczowską Kartą Dużej Rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: André Rieu, czyli 70 lat młodości

Pomysł kinowej wersji koncertów - chapeau-bas! Jubileusz Andrè Rieu bardzo udany, świetny dobór fragmentów. Dwa małe minusy - zamiast napisów lepszy byłby lektor, troszkę za dużo owacji.
Aleksandra 23.02.2020 10:11
Cudowna uczta duchowa! Podziękowania dla organizatorów za umożliwienie obejrzenia koncertu. A w czerwcu tego roku Andre Rieu- będzie w Polsce!
Piękny spektakl. Uczta dla oczu i uszu.
Bardzo się nam z mężem podobało., dużo pięknych wrażeń i ....wzruszeń .
Retransmisja podobała się mi bardzo . Mam jedynie zastrzeżenia co do nagłośnienia , miałam wykupione miejsce na balkonie i miałam takie wrażenie jak bym oglądała to na telewizorze tylko trochę większym, liczyłam na lepszy efekt , dlatego wybrałam się do kina , jestem fanką Andre Rieu i oglądam często jego koncerty w telewizji i większej różnicy nie było ja oglądałem to w kinie . Wiem że i inni mają te same zdanie .
Najpięknieszy wolny czas jaki spędziliśmy ze znajomymi niesamowite chwile odprezajace umysł i ciało a krzepiące ducha więcej takich koncertów
Rewelacja. Jak zawsze - Andre Rieu to świetna muzyka, humor, śpiew i taniec. Show na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że mogłam to zobaczyć w kinie.
Super spedzony wieczor na retransmisji koncertu Andre Rieu w kinie Len w Zyrardowie.Zaznaczam, ze chodzie koncerty w Polsce i w Holandii ale rowniez chetnie ogladaj retransmisje w kinie.Mamy nadzieje, ze w dalszym ciagu bedziecie nam umilali czas z naszymi idolami, Slicznie Wam dziekuje
Gracja 03.02.2020 14:51
SUPER, że można zobaczyć to wydarzenie w kinie. Orkiestrę Andre Rieu uwielbiam ja i mój mąż. Na żywo dopiero w czerwcu.
Mery 03.02.2020 09:57
Cudowny!
Marta 03.02.2020 08:52
Adre Rieu tradycyjnie nie zawiódł. Gwarancja wspaniałej muzyki w połączeniu z niezwykłą atmosferą w czasie koncertu, która przenosi się nawet na salę kinową...
Karol78 21.01.2020 18:17
Polecam super

Polecane z kategorii koncert