koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - Bilety na koncert

Doskonale znany zarówno miłośnikom żeglowania, jak i rosyjskich klimatów duet: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska!
Podczas koncertu usłyszymy zarówno rosyjskie ballady Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej, jak i piosenki autorskie oraz szanty i pieśni kubryku.

Andrzej Korycki, członek legendarnego zespołu „Stare Dzwony”, od początku lat 80-tych wykonawca współczesnych piosenek żeglarskich. Zasłynął przede wszystkim jako twórca utworów: „Magda”, „Yacht Rock&Roll”, „Struna za struną”, „Chciałem być żeglarzem”, „Fale”, „Załoga”, „Cyklady”, „Rejs tawerną”, „Plasterek cytryny i ja”.
Obecnie występuje w duecie z Dominiką Żukowską, z którą wspólnie śpiewa utwory autorskie, tradycyjne pieśni morskie oraz pieśni kubryku.
Andrzej Korycki i Dominika Żukowska od lat fascynują się repertuarem trzech wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej, których to twórczość wyróżnia się dużą emocjonalnością oraz wymownością tekstów, w ujmujący sposób opisujących to, co w życiu często trudno wyrazić słowami…
Podczas koncertów – zarówno po rosyjsku, jak i w polskich tłumaczeniach – duet wykonuje wiele wspaniałych ballad tych artystów, takich jak: „Modlitwa”, „Pożegnanie Polski”, „Aleksander Siergiejewicz Puszkin”, „Piosenka o piechocie”, „Niebieski balonik”, „Droga na Smoleńsk”, „Pieśń gruzińska”, „Ostatni trolejbus”, „Trzy miłości”, „Reinkarnacja”, „Konie”, „Бродяга”, „О, мой cынок”, „Kozacka przypowieść”, „Миленький ты мой”, „Эх загулял”.

CZYTAJ WIĘCEJ

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
10.03.2022 19:00

bilety od 135.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Jak zwykle wspaniała atmosfera i piękne ballady
Cudowna atmosfera, balsam dla duszy, poczucie wspólnoty!
Koncert cudowny,jak każdy na którym byliśmy. Jesteśmy fanami Dominiki i Andrzeja 💕💕 od lat. To są nasze klimaty,zarówno ballady rosyjskie jak i szanty. Stworzyli wspaniałą atmosferę. 🥰
Pani Dominika i Pan Andrzej jak zwykle potrafią zadbać o świetny klimat. Byli rewelacyjni i perfekcyjnie przygotowani. Bawiliśmy się świetnie. Szkoda tylko, że od strony organizatorów nikt nie przywitał ani nie pożegnał wykonawców, nie miał ich kto przedstawić.
Fantastyczny koncert. Duet na dwa głosy i dwie gitary zagrał i zaśpiewał ballady rosyjskie, piosenki autorskie i szanty. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się, czy warto się wybrać na koncert Żukowska i Korycki to z czystym sercem polecamy.
Świetny występ. przyszła wyrobiona publiczność która śpiewała razem z artystami. Świetna atmosfera. Bardzo polecam.
Jak zwykle rewelacyjni!!! Uwielbiam ich!!!
Koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego był jak zwykle wspaniały. Niestety czuliśmy dyskomfort bo byliśmy jednymi z nielicznych widzów, którzy mieli założone maseczki .Nikt z organizatorów nie zwracał na to uwagi. Sami tez ich nie mieli. Oceniam tylko występ na 5 gwiazdek
Jak zawsze wspaniały koncert, atmosfera do śpiewania, wykonawcy dla publiczności. Cudowne głosy i piosenki.
Mega impreza na następnej trzeba się zameldować napewno
Rewelacyjny występ.
Wspaniałe przeżycie
Specyficzny klimat występu, umiejętność kontaktu ze słuchaczami powodują, że koncert pozostaje w pamięci na długo.
bardzo klimatyczny i relaksujący koncert. Świetna komunikacja z publicznością. Polecam
Koncert jak zawsze w 100% prawdziwy, oparty na szczerym i spontanicznym kontakcie z publicznością. Z przyjemnością wielką przeżyłabym go jeszcze raz.. Na szczęście melodie są żywe w pamięci na długo :)) Pozdrawiam
Kolejne przemiłe spotkanie z p. Dominiką i p. Andrzejem. Kapitalna atmosfera i jak zwykle dużo ślicznej muzyki i mądrych tekstów.
Przesympatyczny koncert, niesamowita atmosfera, a Pani Dominika po prostu zjawiskowa.
Super koncert, nie zapomniane wrażenia
Wspaniały koncert
zawsze elegancki,trzymający artystyczny poziom,kultura w kontakcie z publicznością,mistrzowskie wykonanie repertuaru tego starszego ,ale zawsze kolejna nowa muzyczna niespodzianka.,duet zachwyca,-lek na dzisiejsze czasy-
Wspaniały koncert i cudownie spędzony czas :)
Bardzo lubimy występy Dominiki i Andrzeja ale w pierwszej części zaprezentowali w naszej ocenie zbyt dużo nieznanych nam i widowni utworów co skutkowało mniejszym niż zawsze wytworzeniem atmosfery wspólnej zabawy. Druga część była bardzo dobra. Uczestnicy imprezy włączali się do wspólnego śpiewu i na wszystkie utwory reagowali spontanicznie.
Koncert był świetny. Po raz pierwszy ich słyszałam i obawiałam się, ze nie trafią w mój gust ale doskonale się bawiłam. Polecam
Jak zwykle cudownie! ;)
Koncert rewelacyjny, bardzo dobra akustyka, atmosfera bardzo miła, Dominika i Andrzej jak zwykle urzekający. Byle tak dalej, dalej, dalej.
Wspaniały koncert, kontakt z publicznością niesamowity, kultura i klasa artystów na najwyższym poziomie.
super koncert
Pod względem artystycznym super. Ale ktos w przerwie otworzyl okno i wszyscy z prawej strony okropnie zmarzli...kurtek zabraklo do opatulenia sie!!!!
Najlepszy z możliwych koncertów. Ppezja dla ucha i świetny humor. 3,5h grania z krótką przerwą. Było pieknie :-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert