Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert Andrzej Sikorowski

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska

koncert Andrzej Sikorowski

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej - poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider grupy Pod Budą, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych, Andrzej Sikorowski.
Rok 2019 jest szczególny w biografii tego Artysty. Będzie obchodził piękny jubileusz siedemdziesiątych urodzin. Za nim już prawie 50 lat pracy artystycznej, a od ponad 40 lat jest na scenie z grupą Pod Budą. 40 lat temu otrzymał wyróżnienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a 30 lat temu na Sopot Festival '89.
Andrzej Sikorowski w duecie z córką - Mają Sikorowską, przy wsparciu akompaniatora instrumentalisty, gitarzysty przeprowadzi widzów przez świat swoich największych przebojów napisanych dla grupy „Pod Budą” (Kap, kap, płyną łzy) czy śpiewanych poza nią, takich jak: Kraków Piwna 7, Lecz póki co żyjemy, Na całość, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, Ale to już było, oraz pochodzące z trzech wspólnie nagranych z Mają płyt (Kraków-Saloniki, Sprawa rodzinna i najnowszej z 2016 roku – Okno na Planty).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert