koncert

Angela Gaber & Tomasz Dybała | „Dobre duchy”

koncert

Angela Gaber & Tomasz Dybała | „Dobre duchy”

Angela Gaber & Tomasz Dybała | „Dobre duchy” - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wokalistka Angela Gaber i gitarzysta Tomasz Dybała zapraszają na muzyczną podróż przez kultury i tradycje. Angela Gaber to znana na scenie folkowej artystka, która poszukuje inspiracji w muzyce różnych kultur, kontakcie z przyrodą i własnych intuicjach. Na swoim koncie ma trzy płyty, na których śpiewa zarówno tradycyjne pieśni karpackie, jak i autorskie piosenki. Gaber stosuje szeroką gamę technik wokalnych, nawiązując do ludowych tradycji, dziecięcych zabaw głosem czy odrealnionej ekspresji prewerbalnej. Artystce na scenie towarzyszy Tomasz Dybała grający na gitarze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Angela Gaber & Tomasz Dybała | „Dobre duchy”

Nietuzinkowi artyści, grający muzykę niecodzienną - połączenie folku, muzyki autorskiej , doprawionej odrobiną elektroniki. Niezwykłe zdolności wokalne Angeli w połączeniu z gitarami i looperem Tomka wywołują wrażenie uczestnictwa w prawdziwym misterium. Muzycy , których koncertu nie wolno przegapić
Artur Nowakowski 17.01.2022 11:47
Genialny występ! Piękne emocje, przez pół koncertu miałam ciarki. Liczę na kolejny :)
Ewa 16.01.2022 21:24
Obie z koleżanką, z którą byłyśmy na koncercie, zachwyciłyśmy się ty, co usłyszałyśmy. Oryginalne kompozycje, wspaniały wokal i aranżacje. Ciekawe eksperymentowanie z elektronicznym podkładem.
EmEl 16.01.2022 00:41

Polecane z kategorii koncert