koncert Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska - Dla naiwnych marzycieli

koncert Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska - Dla naiwnych marzycieli

Ania Dąbrowska - Dla naiwnych marzycieli - Bilety na koncert

Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale postanowiła też przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle.

Płyta dla Dla naiwnych marzycieli powstawała przez pół roku, w czterech różnych warszawskich studiach, z udziałem kilkunastu muzyków. - W dużej mierze związane było to z procesem uczenia się przeze mnie produkcji muzycznej. Wszystko chciałam wypróbować na własnej skórze i na własnym portfelu. Przemieszczałam się z miejsca na miejsce i sprawdzałam, co z tego wyjdzie – tak Ania Dąbrowska wspomina proces tworzenia i rejestracji materiału. Muzyki, która zaskakuje subtelnością i elegancją, ujmuje przestrzenią podkreślaną przez partie fortepianu, gitary akustycznej czy fletu. - Po raz pierwszy przed wejściem do studia zrobiłam próby z zespołem i razem aranżowaliśmy te piosenki. Lekkość tej muzyki, powietrze, które tam słychać, wynika również z tego, sprawdziliśmy, co działa i wiedzieliśmy, że już nie trzeba niczego dokładać, że piosenka jest gotowa.

Brzmienie Dla naiwnych marzycieli to również zasługa Aleksandra Kowalskiego, lepiej znanego jako Czarny HIFI. Producenta, który choć kojarzony jest przede wszystkim z hip-hopem (z grup HiFi Banda i Monopol, a także ze współpracy m.in. z Eldo, Pezetem, Mor W.A., Sokołem i Marysią Starostą), doskonale odnajduje się w świecie kojących zwrotek i chwytliwych refrenów, co udowodnił wcześniej chociażby produkcjami dla Izy Kowalewskiej.
- Czarny HIFI rzeczywiście aktywnie działa w środowisku hiphopowym, z niego się wywodzi, ale na pewno się do niego nie ogranicza. Podczas pracy nad płytą ani razu nie zdarzyło się, żeby namawiał mnie do dorzucenia tłustego beatu – śmieje się Ania. - Jest otwartym człowiekiem z romantyczną wrażliwością muzyczną.

Dla naiwnych marzycieli to rzeczywiście płyta rozmarzona i może nawet naiwna, ale przede wszystkim przebojowa i mimo kilku gorzkich nut, wprawiająca w pogodny nastrój. Z resztą, tego pisać nie trzeba – każdy fan muzyki w Polsce doskonale wie, jak działa głos Ani Dąbrowskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Ania Dąbrowska - Dla naiwnych marzycieli

Koncert cudowny, Ania jak zawsze świetna ale w odbiorze przeszkadzał brak klimatyzacji. Było bardzo gorąco, jak w piecu. Sama artystka zwróciła na to uwagę.
pestka 07.06.2017 08:11
Rewelacyjny koncert! Znam wszystkie płyty ale to nie to samo co live. Ania ma świetny kontakt z publicznością, muzycy i chórek najwyższej klasy, technika profesjonalna. Mały minus za bardzo odczuwalne w pierwszych rzędach basy ;)
Świetny koncert, ale; 1. nagłośnienie nie dostosowane do takiego typu sali, 2. światła skierowane na publiczność zakłóciły niejednokrotnie widok artystów.
wspaniale, wspaniale, REWELACYJNY WYSTEP!!!
Wspaniały koncert. Piękny występ, publiczność poszuła rytm. Świetna organizacja. Zdecydowanie polecam koncerty w kameralnych salach.
Koncert wspaniały Ania Dąbrowska super . Bardzo polecam
Koncert rewelacyjny. Cudowny głos Ani i wspaniały zespół. Wszyscy bawili się świetnie, warto!
Występ Ani świetny, ale warunki imprezy fatalne. Za dużo sprzedanych biletów-straszny ścisk przy braku klimatyzacji i okien dał się we znaki i widzom i artystce. Więcej nie wybiorę się na żaden koncert do tego lokalu, podobnie jak moi znajomi.
zaba 05.05.2017 13:12
5***** za Anię, jest super!!! Atmosferę stworzyła cudną:) Natomiast w klubie Bohomass Lab, był tak gorąco i duszno, jak w saunie...co może się dziać po 1,5h sauny z człowiekiem??? Trzeba poprawić klimę, albo zapraszać mniej osób:)
Widz77 04.05.2017 11:24
Występ pod względem artystycznym bez zarzutu - super ! Kwestia organizacji pozostawia wiele do życzenia. Liczba osób przewyższa możliwości sali na której odbył się koncert. Brak klimatyzacji - uniemożliwia normalne funkcjonowanie organizmu podczas koncertu. To ostatni koncert w którym brałam udział w klubie Bohomass
Kiss 04.05.2017 08:13
DUSZNO,TŁOCZNO, BRAK MOŻLIWOŚCI SKUPIENIA SIĘ NA KONCERCIE, DNOOO JEŻELI MAM OPISAĆ ORGANIZACJĘ. SAMA ANIA OCZYWIŚCIE CUDO!
Oczywiście zsam koncert fantastyczny - w sensie wykoanwstwa - ale organizator imprezy czyli właściciel miejsca nie zadbał ani o bezpieczeństwo ani o komfort zarówno występujących na scenie jak i widowni. Było straszliwie duszno a wyjście jedno. Tłum ubityw jednym ciasnym miescu. Do tego szatnia pozostawiające wiele do życzenia. Masakra organizacyjna
lipko 03.05.2017 20:28
Fajnie.Za dużo osób w tak małym lokalu.
Zbyt mały lokal na tylu gości. Ciasno i gorąco. Ania świetna.
Jestem bardzo zadowolony super występ super atmosfera. Bardzo prosta forma pozyskania biletów. Pozdrawiam polecam w 100%
Maniek 1977 30.04.2017 10:57
Ania rewelacyjna jak zawsze !!!
evelinepl 29.04.2017 22:31
Koncert Ani bardzo mi się podobał, ale ze względu na warunki panujące w klubie nie zdecydowałabym się na kolejny. Było za gorąco.
jolka 29.04.2017 16:37
Było super !!!!
asia 29.04.2017 14:01
Koncert super, ale duszno i nie było czym oddychać...
jarek244 29.04.2017 12:24
Koncert wyśmienity (mam na myśli występ Ani), organizacja do niczego, straszny tłok, szatnia? szatni nie ma (szatnia jest na klatce schodowej, wpuszczane są postronne osoby do niej) Nie polecam Bohomass na koncerty
Cyborg78 29.04.2017 12:06
Koncert oceniam jako średni ze względu na panujący ścisk i olbrzymią ilość osób bedacych na koncercie. Lekko przesadzone! !! Poza tym Ania przecuda. ..
Edyta 29.04.2017 11:40
Niesamowity koncert, jestem pod ogromnym wrażeniem.
koncert świetny Ania rewelacyjna polecam wszystkim.
Super występ.
Genialny koncert, kameralny, ale niezwykle energetyczny. Szkoda, że tak szybko minął czas
Świetny koncert, świetna atmosfera, świetna Ania!
Wspaniały koncert, świetna atmosfera.
Wspaniały występ. Pierwszy nasz koncert. Napewno nie ostatni.
Super występ Ani :) Mam nadzieję ze nie ostatni w Inowrocławiu.
Świetny koncert, wspaniała Ania :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert