koncert Ania Dąbrowska

Anna Dąbrowska - Koncert Walentynkowy

koncert Ania Dąbrowska

Anna Dąbrowska - Koncert Walentynkowy

Anna Dąbrowska - Koncert Walentynkowy - Bilety na koncert

ANIA Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich
piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej. Łącznie sprzedała ich ponad 200 000. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.
Płyty:
„Samotność po zmierzchu” 2004
„Kilka historii na ten sam temat” 2006
„W spodniach czy w sukience?” 2008
„Ania Movie” 2010
„Bawię się świetnie” 2012
„Dla naiwnych marzycieli” premiera 4 marca 2016
Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej przedostatnia płyta „Ania Movie” była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Pod koniec ubiegłego roku do sklepów trafiła Jej najnowsza płyta pt. „Bawię się świetnie”, którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli najlepszą w dorobku. Ania Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. W podsumowaniu 10-lecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady Ania uplasowała się na 3 miejscu.
Bilety: 50 zł w przedsprzedaży do 31.01.2017 r.| 60 zł od 01.02.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Anna Dąbrowska - Koncert Walentynkowy

Bardzo nam się podobało
Super koncert
Było rewelacyjnie, choć sama sala w teatrze ziemi rybnickiej nie zachwyca
świetny koncert
violetta 23.02.2017 14:12
Było na prawdę super! Ania ma piękny głos i bawi się tym co robi. Gdyby był jeszcze jeden koncert to też kupilibyśmy bilety. Fajny zespół, dziewczyny z chórku też są świetne:)
Koncert super! Ania wspaniała- bawiliśmy się super-utwory trochę nastrojowe, nostalgiczne,Ania wszystkich umie zaczarować swoim głosem...było warto!
Ania - rewelacyjna, koncert - rewelacyjny, nic dodać nic ująć może tylko tyle, że za szybko się skończył...;-) polecamy !!!!
Świetna atmosfera. Świetna wokalistka. Dobrze zainwestowane pieniądze
Bartek i Monika 19.02.2017 11:46
Super koncert - Ania śpiewa na żywo lepiej niż na płytach. Świetny kontakt z publicznością, duży plus za znalezienie czasu dla fanów na autografy i pamiątkowe zdjęcia. Nagłośnienie bez zastrzeżeń - polecam imprezy w TZR.
Koncert bardzo fajny. Sala dawała namiastki koncertu kameralnego. Trochę brakowało oświetlenia szczególnie na Anię gdy wychodziła na skraj sceny ale to nie przeszkadzało w odbiorze muzyki. Jestem bardzo zadowolony i ze sposobu zakupu biletów i z samej organizacji. Duży pozytyw.
Świetna zabawa zarówno z nowymi piosenkami Ani, jak i tymi ze starszego repertuaru, polecamy!
Jednym słowem SUPER !!!!!!
koncert rewelacyjny, wokalistka wraz z zespołem, tworzy świetny klimat, nieziemski wykon...
REWELACJA!
Rewelacyjny koncert!!!!
Cudowny koncert ! POLECAM !!
Ania jest niezwykle energetyczną osobą, widać, że śpiewanie sprawia jej wielką frajdę i radość. Koncert pierwsza klasa, super przeżycie :)
Koncert świetny, Ania na bardzo wysokim poziomie. Bardzo skromna Artystka, to się ceni. Jedynie oświetlenie było bardzo słabe. Mimo wszystko piękny i spokojny koncert, po całym dniu mogłem przy Niej się zrelaksować. Jak najbardziej polecam.
Świetny koncert i polecam !
Druga połowa koncertu zdecydowanie lepsza, bo Ania miała więcej luzu i pojawiły się stare piosenki, które zdecydowanie bardziej ukazują piękno jej głosu. Zbyt mocno podczas koncertu dominował chórek i wybijał się na pierwszy plan.
Bardzo udany koncert. Zabrakło mi kilku utworów ;)
Rewelacyjny koncert. Pani Ania ma piękny, zmysłowy głos. Koncert zaczął się o czasie co świadczy o szacunku do fanów. Pani Ania nawiązała dobry kontakt z publicznością. Bawiłam się świetnie :-D
Przepiękny koncert!
Nawet na siedząco porwała publiczność:) Brawo!
Było super.koncert rewelacja.cały czas go miło wspominam! ! Miejcie super dostosowane, nagłośnienie i organizacja super.
Było super
Było cudownie !!! Fajna atmosfera ; Ania jest skromna artystka o pięknym głosie
Uczta dla miłośników dźwięków w doskonałym klimacie.
Cudowny koncert!
Super KONCERT. Byłem na kilku, ten był najlepszy. Ania wyszła podpisywać płyty po koncercie i TO SIĘ LICZY.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert