koncert

Ania Karwan "Wszystko" - Trasa Koncertowa

koncert

Ania Karwan "Wszystko" - Trasa Koncertowa

Ania Karwan "Wszystko" - Trasa Koncertowa - Bilety na koncert

Ania Karwan wraz z zespołem już w lutym i marcu 2020 r. wyruszy w wyjątkową trasę koncertową po Polsce, podczas której będzie można usłyszeć utwory z jej wyczekiwanej płyty „Ania Karwan”.

Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

Pierwszą zapowiedzią̨ debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 r., był radiowy przebój „Głupcy”, który obecnie ma ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel
z albumu, artystka wybrała „Czarny Świt” - poruszającą balladę, i jak sama mówi, najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Trzecim singlem promowanym obecnie przez Artystkę jest „Słucham Cię w radiu co tydzień”, który przyniósł jej aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.

Tak Ania mówi o nadchodzącej trasie koncertowej:

Kiedy powstawał utwór „Wszystko” byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie
i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie. Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń
i byciu najlepszą wersją samych siebie.

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 r., w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą diwą polskiej sceny muzycznej. Podczas „przesłuchań w ciemno” brawurowo wykonała utwór „Purple Rain”
z repertuaru Prince’a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani powoduje ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016.

Ania to artystka spełniona i świadoma, która na scenie obecna jest od kilkunastu
lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”. Obecnie Artystka promuje najnowszy utwór „The Secret Game” z filmu „Ukryta gra”, który wchodzi do kin 8 listopada 2019 r.

Ania jest wrażliwa, hiper-muzykalna i bardzo kreatywna w studiu. Jest artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne. Jest prawdziwą diwą. - Bogdan Kondracki.

Moje spotkanie z Bogdanem Kondrackim jest wielką nagrodą za 18 lat szukania siebie. - Ania Karwan.

Trasa koncertowa obejmuje następujące wydarzenia:

14.02.2020 - Rybnik / Teatr Ziemi Rybnickiej
15.02.2020 - Poznań / B17
16.02.2020 - Gdańsk / Stary Maneż
01.03.2020 - Kraków / Forty Kleparz
08.03.2020 - Wrocław / A2
19.03.2020 - Katowice / Królestwo
23.03.2020 - Szczecin / Event Arena
31.03.2020 - Warszawa / Palladium

Regulaminy Imprez dostępne są na stronach Organizatorów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ania Karwan "Wszystko" - Trasa Koncertowa

Gorąco polecam, co za głos, najlepsza oprawa koncertu jaką widziałem. Pozdrawiam.
Super!
Bardzo miłe spędzony czas z mężem. Koncert spełnił nasze oczekiwania super rozrywka ,oprawa muzyczna.pierwsza klasa.
piękne show
Było cudownie!
W dwóch słowach: Ania wspaniała! Koncert zaskoczył na początku niedociągnięciami związanymi z pokazem na "ekranie-firanie". Zdecydowanie nie trafiony pomysł. Koncert na "tak" - firana na "nie". Na pewno pójdę na następny koncert.
Świetny koncert 👍
Piękny koncert, wszystko dopracowane. POLECAM.
Najlepszy koncert!!! 😃 Najlepszy głos w Polsce 💖
Koncert jak dla mnie średni. Byłam już na wielu koncertach, jednak na tym czegoś mi zabrakło.
Doskonały koncert, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Niezapomniana uczta artystyczna. Przeżycie warte powtórzenia.
Rewelacyjny koncert 😊 wokalistka to niezwykle utalentowana, piękna kobieta... cudowne brzmienia , świetne teksty i ten niesamowity głos ❤
Bardzo miło spędzony wieczór. Bardzo dobry występ. Polecam
ARtystka fantastyczna.Koncert w pierwszej części totalnie bez interakcji artysta-publiczność. Nie podobał mi pomysł prześwitującej kotary ,która służyła jako ekran do wyświetleń filmowych .Przyszedłem na koncert czyli coś 'na żywo"a nie po to by oglądać Artystę oddzielonego od publiczności.Na szczęście kotara w końcu opadła i wtedy mnie opadła kopara.Anno Karwan co Ty masz w gardle Kobieto ...to była wokalna uczta .Szczerze polecam !!! ps.odkryciem jest dla mnie Teatr Ziemi Rybnickiej...bardzo interesujący i bogaty repertuar wydarzeń ...
Było wspaniale .
Sylwia i Marek 16.02.2020 15:09
Rewelacja! Cudowna atmosfera, wspaniałe aranżacje piosenek i przepiękny głos Ani.
Super koncert. Ania pokazała klasę. Pięknie
Koncert był magiczny... Pełen ciepła i uczucia. Wszystko pieczałowicie dograne. Muzycy precyzyjnie zagrali każdy dźwięk. Ania wyglądała przepięknie. Na scenie zostawiając całe swoje serce. Przez swoje piosenki przeniosła mnie w inny świat.
Bardzo udany koncert. Świetny wokal, super oprawa muzyczna. Jeżeli szukamy na scenie jakości, świeżości i sensu to jest to właściwa trasa i repertuar.
Koncert był niepowtarzalny.... Mnóstwo emocji... Polecam
Doskonały wokal , profesjonalni muzycy , świetny repertuar .
Cudownie spędzony czas 😊
Świetny koncert. Bardzo fajna wizualizacja
Magiczne przeżycie. To nie zwykły koncert, to spektakl!
Super oprawa i koncert
Niespotykany koncert. Dużo pozytywnej energii.
AniukochamCie 15.02.2020 11:46
Super klimat. Sensualny.
Koncert Anii Karwan rewelacyjny, na najwyższym poziomie Prawdzie show! Super! Natomiast zaplecze parkingowe teatru rybnickiego fatalne.
Koncert miał nietypową oprawę - bardzo interesującą. Pani Ania dała super występ. Polecam.
Wspaniały występ wspaniałej wokalistki i świetnego zespołu. Takich artystów należy promować, wychwalać pod niebiosa i na rękach nosić!! POLECAM!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert