koncert

Anna Maria Jopek

koncert

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek - Bilety na koncert

AMJ KWARTET - najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek. Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie.

Sklad

Anna Maria Jopek- śpiew

Krzysztof Herdzin - fortepian, cajon, flety

Piotr Nazaruk - śpiew, flety, zithar, gitara, polskie instrumenty ludowe

Robert Kubiszyn - bas


Anna Maria Jopek - wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Sprzedała milion płyt, ale najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Anna Maria Jopek

Niezapomniane wrażenie.Mnóstwo pozytywnych emocji, które pozwoliły mi spojrzeć na życie zupełnie z innej strony.
Rewelacyjny występ p. Anny i zespołu. Bardzo dobrze przygotowany i zrealizowany zarówno od strony dźwiękowej jak i wizualnej. No i co najważniejsze , prawdziwe emocje , tego brakowało najbardziej
Artystka przez wielkie "A"! Koncert nietypowy, niebanalny i niesamowity. To mój szósty koncert AMJ i tym razem byłem zaskoczony czymś nowym, odkrywczym i niesztampowym. KROKE - czysta energia! Mistrzowski, muzyczny mariaż ich brzmienia z AMJ!
Fantastyczny występ! Muzyka Kroke ewoluuje w coraz ciekawszą stronę, a A.M. Jopek była jak zwykle doskonała. Połączenie obu, to wielka uczta muzyczna dla prawdziwych smakoszy :) Sala koncertowa na poziomie, organizacja bez zarzutu. Bez zastanowienia przybiegnę na kolejną ucztę muzyczną.
perfekcyjnie! uczta duchowa! wokal, muzyka, teksty ... jak zawsze na koncertach Ani są niesamowite! dodają energii, sensu istnienia.. POLECAM GORĄCO!
Bardzo ciekawy i miły dla ucha koncert.Muzyka może niełatwa,ale wykonanie na najwyższym poziomie,po prostu wirtuozi.Występ Pani Jopek również zachwycający.Warto pójść i posłuchać.
miarą życia nie jest ilość zaczerpniętych oddechów tylko chwil zapierających dech w piersi.To była jedna z takich chwil !!! Magiczne 1,5 godziny! Muzyczny orgazm :)
Super koncert, dla lubiących taką muzyką
piękny koncert. kroke pięknie grali a anna maria joppek jedyna w swoim rodzaju.
ewelina 19.05.2018 21:14
Genialnie!!!!!!!!!!!!!!
Koncert rewelacyjny. Kroke i Anna Maria w świetnej formie. Tego oczekiwałem i nie zawiodłem się.
Janek 15.05.2018 14:03
Dobra muzyka, świetna wokalistka. Jeden minus- muzyka przykrywała śpiew wokalistki, bardzo słabo można było zrozumieć tekst. Jeśli jest tekst, ciekawy, ciepły, z mądrym przesłaniem, to powinien być zrozumiały i docierać do słuchacza. Po to go artystka śpiewa, przecież jest w tym jakieś przesłanie. Akustyk zacisnął? A tak poza tym -super. St. Kujawka
Świetny koncert - niesamowita energia i kunszt muzyków!
Michał 15.05.2018 11:37
wszystko super
maciej 15.05.2018 11:35
Bosko
methiu 15.05.2018 08:50
Rewelacyjny koncert. Siła uczuć jaką włożyli artyści w przekaz materiału pobudziła pozytywne emocje dając wiele ciepła w zimową szarówkę.
Koncert był przepiękny! Piosenki Anny Marii Jopek to magia sama w sobie, a możliwość wysłuchania ich na żywo, to niezapomniane przeżycie. KROKE miałam okazję usłyszeć po raz pierwszy i również jestem zachwycona. Artyści stworzyli razem niepowtarzalną atmosferę. To był bardzo wzruszający koncert, emocje w każdym dźwięku. :)
Wielkie rozczarowanie. Muzycy towarzyszący AMJ fantastyczni, sama wokalistka nie zachwyciła swoim głosem.
Niestety koncert rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem "na życzenie zespołu", bez słowa "przepraszam", a jedynie z informacją o godz. 19ej (godzinie rozpoczęcia koncertu), że takowe będzie i będzie 15 minutowe. Artyści nie przywitali ani widowni, ani się z widownią... No i można było wyczuć dystans wokalistki do audytorium... Zespół KROKE był w sumie ok, ale opinia łączna koncertu - z wokalistką - według mnie: koncert nie należał do udanych.
AMJ nikomu nie polecę.Zawodzenie.
Świetny koncert
Występ nie należał do najlepszych, rozpoczął się z 30 min. opóżnieniem i wg mnie co do AM Jopek jest uczucie niedosytu, natomiast Kroke rewelacyjny. Poza tym AMJ przedstawiła artystów dopiero przy występie na bis (niektórzy widzowie zdążyli już wyjść). Reasumując uważam, że cena biletu nie jest adekwatna do jakości występu.
Zespół KROKE widzieliśmy kilkakrotnie - zawsze fenomenalni. Anna Maria Jopek z KROKE - wspaniała. Jesteśmy bardzo zadowoleni z koncertu. Teatr Muzyczny w Gdyni robi wrażenie.
Doskonały koncert Ujmujący zespół swietna bardzo pozytywna atmosfera i jak zawsze doskonała Anna Jopek w nowej odsłonie . Szczerze polecam . Zanetta
Kilka razy miałam ciarki!!! Przenosiłam się do różnych wymiarów! Niezapomniane wrażenia! Dobrze, że TACY muzycy chcą przekazywać swoją energię- dziękuję!!!
Nastrojowy, pełen uroku występ
Piękny koncert, urzekająca muzyka, Anna Maria zjawiskowa :-)
SUPER, WIĘCEJ TAKICH ZESPOŁÓW JAK KROKE
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert