koncert

Antoni Krupa - Koncert jubileuszowy

koncert

Antoni Krupa - Koncert jubileuszowy

Antoni Krupa - Koncert jubileuszowy - Bilety na koncert

Koncert z okazji 75 urodzin i 55 lecia na estradzie Antoniego Krupy
Termin: 20.03.2021 godz. 19.00 (sobota)

Podczas jubileuszowego koncertu wystąpią wokalistki: Ewa Novel, Mag Balay i Ola Dudziak.
W programie koncertu kompozycje Antoniego Krupy z płyty "Amela - blues o rozwianych włosach na wietrze" nagranej wspólnie z Jarkiem Śmietaną oraz covery takich wykonawców jak: Jimi Hendrix, Bob Dylan, Leonard Cohen, Ray Charles B.B. King oraz zespołów: Traffic, Jethro Tull, Free.
Antoni Krupa - muzyk, kompozytor, autor tekstów, dziennikarz Radia Kraków. Na przełomie lat 1968/72 grał w zespole Jazz Band Ball w latach 70-tych w Grupie WIEM Marka Grechuty. Autor książki "Miasto Błękitnych nut - czyli historia krakowskiego jazzu i nie tylko". Występował na wielu festiwalach bluesowych, a także na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i na Jazz Jamboree.
Fresh Blood to aktualny zespół Antoniego Krupy, w którym grają m.in: na gitarze basowej - jego zięć, Grzegorz Piećko, na perkusji wnuk - Kacper Piećko oraz gitarzysta Radek Kopeć
Surreal Players to duet Magda Pluta - wiolonczela i Krystian Jaworz – fortepian, którzy z powodzeniem występują w kraju i za granicą uzyskując wspaniałe recenzje. Występowali na wielu festiwalach prezentując własne bardzo oryginalne kompozycje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo dziękujemy za ten mile spędzony czas, pełne uznanie dla p. Antoniego.

Polecane