koncert

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos

koncert

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos - Bilety na koncert

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Apocalyptica wydała debiutancki „Plays Metallica by four cellos” 10 maja 1996r. Pierwszy studyjny album zawierał wyłącznie interpretacje utworów zespołu Metallica. 22 lipca tego roku ukaże się zremasterowana wersja wydawnictwa, z trzema dodatkowymi utworami: “Battery,” “Nothing Else Matters” i “Seek & Destroy.” Album wyjątkowo będzie dostępny również w wersji winylowej. Legendarny krążek pozwolił słuchaczom odkryć na nowo hity najpopularniejszego zespołu metalowego, a Apocalyptica stworzyła nowy gatunek muzyczny, który sprawił że ich kariera trwa od dwudziestu lat, a koncerty na całym świecie się wyprzedają.

Apocalyptica to fiński zespól łączący muzykę metalową z poważną. Za najnowszą płytę zespołu - "Shadowmaker" - odpowiada nagrodzony Grammy producent Nick Raskulinecz, znany ze współpracy m.in. z Deftones, Foo Fighters czy Mastodonem. Po raz pierwszy muzycy stworzyli materiał od początku do końca z wokalistą – do składu dołączył Franky Perez. Album, ósmy w dorobku Finów, miał premierę pod koniec kwietnia. Recenzenci wskazują na inspiracje twórczością Alter Bridge czy Alice In Chains, nie brakuje tu jednak także utworów stricte instrumentalnych, z jakich znana jest Apocalyptica.

Finowie pozostaną w trasie promującej najnowszą płytę „Shadowmaker” do końca roku, a już w 2017 powracają świętować dwudziestolecie „Plays Metallica by four cellos” ze specjalnymi koncertami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny koncert! Super show :)
Rewelacja. Nie spodziewałem się aż takich emocji. Zagrali rewelacyjnie. Wszystkie solówki idealne. Polecam
Wspaniały koncert, chłopaki jak zwykle dali radę mimo pogody i zmęczenia. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Organizacja i ochrona świetna.
morrig.vn 03.06.2018 21:37
Super koncert. Bez oszczędzania się. Super robotę zrobił perkusista. Chętnie poszli byśmy jeszcze raz.
Apocalyptica jak zwykle nie zawiodła, grają z ogniem, chętnie kiedyś ich jeszcze posłucham. Organizacja bez zarzutu, czułam się bezpiecznie, panowie z ochrony mili, kibelki czyste. Tylko ten deszcz przed koncertem- ale to już wola boska czy jak to tam zwać, nie winię organizatora w najmniejszym stopniu za pogodę :).
Występ super . Natomiast organizacja porażka. Nigdzie nie było napisane którędy wstęp, brak rozkładu sektorów i wytyczonych ścieżek do nich oraz utrudniony dostęp do napojów z sektora 1 . Masakra!
Rewelacyjny, długo oczekiwany występ! Doskonała organizacja. Polecam!
Apocalyptica w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu to jeden z najlepszych koncertów, na którym byliśmy w ostatnim czasie.
Niesamowity koncert.
Świetny koncert! Nagłośnienie było w porządku, organizacja wydarzenia rownież.
Rewelacyjny koncert w świetnej sali. Wart każdej wydanej złotówki : )
Mega koncert !!!! Zreszta Apocalyptica ma zawsze rewelacyjne widowiska pps wzgledem muzycznym i wizualnym. A NFM okazalo sie swietnym miejscem do organozacji tego koncertu. Super akustyka
Koncert rewelacyjny mimo iż nie mam w zwyczaju słuchać muzyki na siedząco.Stała się rzecz niebywała-od połowy występu cała publiczność w zachwycie stała! Z taką wspaniałą jakością dźwięku jak w NFM nigdy wcześniej się nie spotkałem :-) Co do zespołu jakim jest Apocalyptica?No cóż nie ma drugiego takiego na świecie!
Koncert składał się z dwóch części, pierwszej - spokojniejszej-siedzącej :) i drugiej podczas której Apocalyptica porwała publiczność na nogi wprowadzając na scenę perkusje. NFM robi wrażenie, sala wbrew pozorom kameralna z bezbłędna akustyka. Bardzo dużo obsługi - płynna organizacja. Uczta, Rewelacja
Genialny koncert w niesamowitym miejscu i oprawie! Nie spodziewałam się takich emocji. Na pewno nie zapomnę tego sydarzenia
Znakomity koncert, bardzo dobra organizacja, gorzej z publicznością której chyba pomyliły się gatunki muzyczne Liczę na więcej takich imprez

Polecane

Cleo

Cleo

(26)

najbliższe wydarzenie
12.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN