koncert

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos

koncert

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos

Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos - Bilety na koncert

Apocalyptica wydała debiutancki „Plays Metallica by four cellos” 10 maja 1996r. Pierwszy studyjny album zawierał wyłącznie interpretacje utworów zespołu Metallica. 22 lipca tego roku ukaże się zremasterowana wersja wydawnictwa, z trzema dodatkowymi utworami: “Battery,” “Nothing Else Matters” i “Seek & Destroy.” Album wyjątkowo będzie dostępny również w wersji winylowej. Legendarny krążek pozwolił słuchaczom odkryć na nowo hity najpopularniejszego zespołu metalowego, a Apocalyptica stworzyła nowy gatunek muzyczny, który sprawił że ich kariera trwa od dwudziestu lat, a koncerty na całym świecie się wyprzedają.

Apocalyptica to fiński zespól łączący muzykę metalową z poważną. Za najnowszą płytę zespołu - "Shadowmaker" - odpowiada nagrodzony Grammy producent Nick Raskulinecz, znany ze współpracy m.in. z Deftones, Foo Fighters czy Mastodonem. Po raz pierwszy muzycy stworzyli materiał od początku do końca z wokalistą – do składu dołączył Franky Perez. Album, ósmy w dorobku Finów, miał premierę pod koniec kwietnia. Recenzenci wskazują na inspiracje twórczością Alter Bridge czy Alice In Chains, nie brakuje tu jednak także utworów stricte instrumentalnych, z jakich znana jest Apocalyptica.

Finowie pozostaną w trasie promującej najnowszą płytę „Shadowmaker” do końca roku, a już w 2017 powracają świętować dwudziestolecie „Plays Metallica by four cellos” ze specjalnymi koncertami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Apocalyptica - Plays Metallica by four cellos

Świetny koncert! Super show :)
Rewelacja. Nie spodziewałem się aż takich emocji. Zagrali rewelacyjnie. Wszystkie solówki idealne. Polecam
Wspaniały koncert, chłopaki jak zwykle dali radę mimo pogody i zmęczenia. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Organizacja i ochrona świetna.
morrig.vn 03.06.2018 21:37
Super koncert. Bez oszczędzania się. Super robotę zrobił perkusista. Chętnie poszli byśmy jeszcze raz.
Apocalyptica jak zwykle nie zawiodła, grają z ogniem, chętnie kiedyś ich jeszcze posłucham. Organizacja bez zarzutu, czułam się bezpiecznie, panowie z ochrony mili, kibelki czyste. Tylko ten deszcz przed koncertem- ale to już wola boska czy jak to tam zwać, nie winię organizatora w najmniejszym stopniu za pogodę :).
Występ super . Natomiast organizacja porażka. Nigdzie nie było napisane którędy wstęp, brak rozkładu sektorów i wytyczonych ścieżek do nich oraz utrudniony dostęp do napojów z sektora 1 . Masakra!
Rewelacyjny, długo oczekiwany występ! Doskonała organizacja. Polecam!
Apocalyptica w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu to jeden z najlepszych koncertów, na którym byliśmy w ostatnim czasie.
Niesamowity koncert.
Świetny koncert! Nagłośnienie było w porządku, organizacja wydarzenia rownież.
Rewelacyjny koncert w świetnej sali. Wart każdej wydanej złotówki : )
Mega koncert !!!! Zreszta Apocalyptica ma zawsze rewelacyjne widowiska pps wzgledem muzycznym i wizualnym. A NFM okazalo sie swietnym miejscem do organozacji tego koncertu. Super akustyka
Koncert rewelacyjny mimo iż nie mam w zwyczaju słuchać muzyki na siedząco.Stała się rzecz niebywała-od połowy występu cała publiczność w zachwycie stała! Z taką wspaniałą jakością dźwięku jak w NFM nigdy wcześniej się nie spotkałem :-) Co do zespołu jakim jest Apocalyptica?No cóż nie ma drugiego takiego na świecie!
Koncert składał się z dwóch części, pierwszej - spokojniejszej-siedzącej :) i drugiej podczas której Apocalyptica porwała publiczność na nogi wprowadzając na scenę perkusje. NFM robi wrażenie, sala wbrew pozorom kameralna z bezbłędna akustyka. Bardzo dużo obsługi - płynna organizacja. Uczta, Rewelacja
Genialny koncert w niesamowitym miejscu i oprawie! Nie spodziewałam się takich emocji. Na pewno nie zapomnę tego sydarzenia
Znakomity koncert, bardzo dobra organizacja, gorzej z publicznością której chyba pomyliły się gatunki muzyczne Liczę na więcej takich imprez

Polecane z kategorii koncert