Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Apteka

koncert

Apteka

Apteka - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

APTEKA Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA...”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live'92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.
APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość - o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.
Jędrzej „Kodym” Kodymowski: „Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(…)”.
Za tym, co dzieje się z formacją Kodyma dalej,nie nadąża chyba nawet on sam. Są, grają, koncertują. Niby nie wiadomo dokładnie co i jak, ale wiadomo, że Jędrzej znajdzie właściwą pigułkę muzyczną na każdą okazję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Apteka

było w pyte
filosi 27.02.2018 08:28
Naprawdę świetny, kameralny koncert. Apteka jak zawsze daje radę!!!
baca 05.12.2017 14:31
Koncert bardzo fajny, chociaż krótki, trwał ponad godzinę, Apteka zagrała same stare kawałki najbardziej znane. Natomiast klub beznadziejny, drogie piwo, płatna szatnia, no i obsuwa koncertu o 2h.
kapcie 24.11.2017 15:11
Apteka to Apteka, trzyma poziom. A Kodym jest niesamowity :)
Marek 24.11.2017 12:22

Polecane z kategorii koncert