Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Artus Festival - Högni i Tęskno

koncert

Artus Festival - Högni i Tęskno

Artus Festival - Högni i Tęskno - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wyjątkowy koncert polsko-islandzki w listopadzie zawita do Dworu Artusa w ramach Artus Festival. Elektryzujący koncert Högni i Tęskno zabierze widownię w niesamowitą muzyczną podróż, balansującą na granicy dwóch muzycznych kultur.

Wieczór rozpocznie się od występu polskiego duetu Tęskno, któremu na scenie będzie towarzyszył kwartet smyczkowy oraz kontrabas. W drugiej części wieczoru do Tęskno dołączy islandzki wokalista Högni.

Tęskno jest projektem wokalistki Joanny Longić oraz Hani Rani. Duet wykonuje utwory powstałe na bazie autorskich tekstów. Aranżacje muzyczne wymykają się podziałowi na znane gatunki oraz style. Łączone są brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Zespół ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Po zaledwie roku istnienia wystąpił na Open’erze, a jesienią tego roku planowane jest wydanie debiutanckiego albumy Tęskno.

Högni jest wokalistą legendarnej islandzkiej grupy GusGus. Zadebiutował w 2017 roku, a na swoim koncie ma Islandic Music Awards, czyli islandzki odpowiednik Grammy. Solo oraz z zespołem GusGus występował kilkukrotnie w Polsce, wyprzedając bilety na koncerty w największych miastach Polski. W swoim rodzinnym kraju stawiany jest obok taki artystów jak Sigur Sigur Rós, GusGus czy Björk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Artus Festival - Högni i Tęskno

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert