Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

AudioFeels

koncert

AudioFeels

AudioFeels - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Zespół został stworzony w 2007 roku przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W tym mieście rozpoczęła się ich kariera, szybko zdobyli uznanie wśród kilkumilionowej publiczności występując na scenie popularnego programu „Mam talent”, gdzie dotarli do finału i zdobyli trzecie miejsce. Już w październiku 2009 roku ukazał się pierwszy studyjny album AudioFeels - "Uncovered". Płyta zawierająca covery takich artystów jak między innymi Simon & Garfunkel, Red Hot Chili Peppers, Sting czy Metallica, w dwa tygodnie pokryła się złotem i stała się najchętniej kupowaną płytą CD w Polsce (drugie miejsce na liście OLIS).

Przez kilka miesięcy po wydaniu pierwszej płyty zespół koncertował po całym kraju, zapełniając największe sale koncertowe w Polsce. Po dwóch latach ciągłej obecności na polskiej scenie, zespół AudioFeels rozpoczął występy również za granicą, m.in. we Francji, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych.

W 2010 roku zespół został nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii „Nowa twarz fonografii” oraz zakwalifikował się do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Zespół roku”.

W 2011 roku występ podczas International A Capella Festival in Leipzig zakończył się zdobyciem dwóch głównych nagród. W następnym roku zespół został zaproszony w charakterze gwiazdy na autorski koncert do Lipska oraz na międzynarodowy festiwal wokalny Polyfollia we Francji, gdzie obył się cykl pięciu koncertów i warsztaty. Na początku 2013 r. zespół koncertował w Austrii i w Monaco, w czerwcu w Rosji, a pod koniec sierpnia ponownie w Austrii.

Rok 2013 przyniósł zaproszenia m.in. na festiwale odbywające się w Polsce. Z najważniejszych warto wymienić występ podczas XIX Przystanku Woodstock w Kostrzynie na Odrą. W grudniu ukazała się czwarta płyta zespołu „Świątecznie”, na której znalazły się polskie kolędy oraz utwory świąteczne. Gościnnie z zespołem wystąpili: Natalia Kukulska, Monika Borzym, zespół Affabre oraz Chór Puellae Orantes. W tym samym miesiącu zespół wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej razem z Mietkiem Szcześniakiem, a koncert transmitowany był w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Kolejny rok przyniósł koncerty na Festiwalach m.in. w Rosji i Francji, a także udział zespołu w prestiżowych wydarzeniach m.in. z okazji 90-lecia Polskiego Radia w Teatrze Wielkim w Warszawie, rozdanie Nagród im. Jana Wejcherta. Warto także wspomnieć, że zespół wystąpił na scenie ASP podczas XIX Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

W 2016 roku zespół stworzył program, o którym marzył od długiego czasu. Jako efekt wielomiesięcznych przygotowań, powstał koncert „On the rocks”, który przygotowaliśmy wraz z orkiestrą symfoniczną Collegium F oraz Chórem Akademickim UAM. Jest on hołdem dla największych artystów muzyki rockowej. W programie znalazły się specjalnie zaaranżowane utwory Led Zeppelin, The Beatles, The Rolling Stones, Guns&Roses, Red Hot Chili Peppers i innych. Koncerty w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie zostały przyjęte bardzo dobrze przez publiczność.

W maju 2017 roku zespół wziął udział w festiwalu Moscow Spring a cappella, podczas którego występował na 9 scenach ulokowanych na moskiewskich ulicach i placach. Moskiewska publiczność i jury zdecydowali o przyznaniu AudioFeels trzeciego miejsca w festiwalowym konkursie.

25 listopada 2017 zespół był gościem specjalnym odcinka programu „Mam talent!”, emitowanego przez TVN, od którego rozpoczął swoją karierę. Widzowie mogli przekonać się, jak bardzo rozwinęła się grupa od czasów debiutu i z jakim rozmachem dziś działa. Audiofeels wykonał jeden z utworów z programu „On The Rocks” - słynny utwór Foo Fighters: „The Pretender”.

W 2018 r. do zespołu dołączył beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który w 2017 r. zdobył tytuł mistrza Polski w tej niezwykłej dziedzinie. W 2019 r. AudioFeels wywalczyło kolejną nagrodę publiczności, tym razem na niemieckim konkursie „Vocal Champs Acapella Contest” w Sendenhorst. W grudniu 2019 r. zespół wystąpił podczas telewizyjnego wydarzenia upamiętniającego 101 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego z brawurowym wykonaniem utworu „Powstanie” z towarzyszeniem rapera „Kowsona”. Obecnie AudioFeels przygotowuje się do wiosennych koncertów, podczas których chce zaskoczyć publiczność nie tylko nowym repertuarem … :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: AudioFeels

Koncert był bardzo profesjonalny . Zabawa przednia. Muzyka super ,cieszy mnie,że nie było disco itp....tylko dobra muzyka typu rock czy delikatny metal. Panowie szacun za super głosy !!! Polecam😊
Magda 22.09.2020 09:01
Było rewelacyjnie! Gratuluję talentu wszystkim Panom z zespołu i bardzo dziękuję za wspaniały wieczór!
elap 21.09.2020 14:24
Niezapomniane przeżycie
Ela 21.09.2020 11:58
Bardzo profesjonalnie przygotowana impreza. Koncert na wysokim poziomie. Cena bardzo atrakcyjna.
Ju. 21.09.2020 10:42
Koncert fantastyczny! Świetnie przygotowane i wykonane utwory. Zespół i sala widowiskowa godne polecenia. Czekamy na kolejny koncert Audiofeels, może świąteczny (?)
Paulina 20.09.2020 17:57
Nie uczestniczyłam w koncercie ponieważ nie dostałam informacji na którą godzinę mój bilet jest ważny. Straciłam pieniądze. Nie zamierzam nigdy więcej korzystać z waszych usług.
Bm 20.09.2020 10:06
Super koncert!
Małgorzata 20.09.2020 09:17
Super koncert. Przy pierwszym utworze pomyślałem miało być bez instrumentów- jest, ale dlaczego z taśmy puszczono podkład perkusyjny, potem zorientowałem się, że to jeden z wykonawców tak wymiata. Wielka klasa artystów a sekcja rytmiczna po prostu wymiata.
marek 20.09.2020 09:14
Koncert zespołu Audiofeels jak zawsze świetny , kiedy tylko mogę wybieram się żeby panów posłuchać . Pozytywna energia na kolejny miesiąc zapewniona . Polecam bo świetne przeżycie muzyczne . Brawa dla organizatorów za wybór artystów.
Dora 08.03.2020 18:23
Super koncert
Flowe 08.03.2020 10:26
Super energetyczny, pozytywny koncert i super organizacja
Tomek 07.11.2016 12:26
super koncert
kyl71 16.03.2015 08:54

Polecane z kategorii koncert