koncert

Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej pn.: „Bez Ciebie ja to nie ja”

koncert

Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej pn.: „Bez Ciebie ja to nie ja”

Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej pn.: „Bez Ciebie ja to nie ja” - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

25.06.2022/sobota, godz.19.00 – Sala Widowiskowa
Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej pn.: „Bez Ciebie ja to nie ja”
„Bez Ciebie ja to nie ja” - to koncert podsumowujący dwadzieścia pięć lat pracy na scenie Agnieszki Chrzanowskiej. Tytuł koncertu jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki Chrzanowskiej, którego premiera planowana jest na rok 2022.
Podczas koncertu prezentowane są wybrane utwory z poprzednich albumów: „Nie bój się nic nie robić”, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny” oraz piosenki premierowe: „Odejdź jak najdalej stąd”, „Błękit nieba nie zastąpi mi Ciebie”, „Bez Ciebie ja to nie ja” i „To jeszcze nie koniec”. Zostały wybrane tak, by stworzyć dialog przeszłości z teraźniejszością. Często także Artystka prezentuje konkretne utwory ze swojego repertuaru na życzenie widzów.
Ważnym elementem koncertu są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu swojego debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996.
Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata zmieniają się wraz z upływem czasu. Sprawdzimy, które wartości okazały się trwałe, które przestały mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie.
Piosenki są swoistą archiwizacją wspomnień, poglądów i emocji. Koncert „Bez Ciebie ja to nie ja” jest znakomitą okazją to refleksji nad tym, co ma dla nas prawdziwą wartość i znaczenie.

Agnieszka Chrzanowska - śpiew, fortepian, jumba
Przemysław Sokół - fortepian, flugelhorn, bębny ramowe

//
Bilety: 35 zł normalny/ 25 zł ulgowy/20 zł
Dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej pn.: „Bez Ciebie ja to nie ja”

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert