Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

BAROcK - electric guitar meets classical music!

koncert

BAROcK - electric guitar meets classical music!

BAROcK - electric guitar meets classical music! - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wROCKfest.pl zaprasza na polską premierę niezwykłego projektu BAROcK, który łączy klasyczną muzykę baroku z rockowym brzmieniem elektrycznej gitary!
Koncert obędzie się 29 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2020.

BAROcK to nowy projekt renomowanej orkiestry kameralnej Musici Boemi z Brna z gitarowym wirtuozem Adamem Malíkiem, gitarzystą zespołu Čechomor i liderem odnoszącego międzynarodowe sukcesy zespołu AC / CZ, uznawanego za najlepszy w Europie tribute band grupy AC/DC.
Podczas koncertu usłyszymy, tworzące spójną muzyczną całość, utwory wielkich mistrzów baroku - Antonio Vivaldiego i Jana Sebastiana Bacha oraz hity rockowych legend, takich jak QUEEN czy AC / DC.

Odkryj niesamowite połączenie muzyki rockowej, której słuchają setki milionów słuchaczy na całym świecie z niesamowitym światem muzyki baroku. Projekt muzyczny BAROcK dociera do szerokiej grupy odbiorców, od fanów zespołów rockowych po koneserów muzyki klasycznej.
Czołowy czeski gitarzysta rockowy, Adam Malík z akademickim wykształceniem muzycznym i klasyczna orkiestra kameralna Musici Boemi pod kierownictwem mistrza Pavla Wallingera z Orkiestry Filharmonii w Brnie, prezentują niezwykłe połączenie ostrego brzmienia gitary elektrycznej i klasycznych harmonii smyczkowych w słynnych kompozycjach barokowych mistrzów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BAROcK - electric guitar meets classical music!

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert