Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

BEMY

koncert

BEMY

BEMY - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

BEMY

21 listopada 2017

Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage

21 listopada w Stodole wystąpi zespół BEMY! Bracia Mattia i Elie Rosinski zaprezentują się na scenie Open Stage, w ramach najnowszej mini trasy koncertowej. Fani twórczości artystów będą mieli okazję usłyszeć premierowy materiał. Bilety w sprzedaży.

“Dla nas ten rok to czas ogromnych zmian, decyzji i nowych projektów, więc niech ta trasa będzie okazją do spotkania i świętowania tego co nadchodzi.
Wasz feedback jest dla nas najważniejszy dlatego nowe kawałki zadebiutują na koncertach”.

Zespół BEMY założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej postanowili kontynuować edukację muzyczną poza Francją. Opuścili dom rodzinny i wyjechali do Anglii. Upór i wytrwałość pozwoliła im na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music.

W czerwcu 2013 wrócili do Polski i wzięli udział w programie Must Be The Music. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce.

W maju 2014 awansowali do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds. Zdobyli również nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014, nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na początku sierpnia zagrali na dużej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołów konkursowych).

Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, gdzie wydali swoją debiutancką płytę “Grizzlin” wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego, a nagraną już w pełnym 4 osobowym składzie. Płyta została dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków, co zaowocowało nominacją do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Album został też zauważony za granicą a w jej promocję włączyli się nawet Ed Sheeran czy LP.

Obecnie, zespół BEMY to nie tylko Mattia i Elie, ale również gitarzysta Wojtek Trusewicz i Konrad Załęski grający na gitarze basowej. Jak przyznaje zespół: - Cały czas pracujemy nad nowym materiałem i nie możemy się doczekać, żeby się nim z Wami podzielić. Dla nas ten rok to czas ogromnych zmian, decyzji i nowych projektów, więc niech ta trasa będzie okazją do spotkania i świętowania tego co nadchodzi. Wasz feedback jest dla nas najważniejszy dlatego nowe kawałki zadebiutują na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BEMY

Wspaniały koncert, atmosfera, muzyka, zespół i organizacja! Wieczór należał do bardzo udanych. Mam nadzieję, ze będzie okazja powtórki. ;)
Olga 27.03.2018 08:20
Moc i energia, radość z grania w najczystszej postaci. Subtelny ale i mocny wokal i niebanalne utwory! takich zespołów u nas brakuje!
Mil 26.03.2018 23:00
Najlepszy koncert w wykonaniu mega uzdolnionego, energetycznego i radosnego zespołu BeMy! Świetna organizacja i klimat miejsca, który dobrze współgrał z występem! Oby więcej takich wydarzeń!
Oicmor 26.03.2018 10:01
Chłopaki z Bemy mają power i dużo pozytywnej energii.
Adam 24.03.2018 18:54
Fantastyczny występ, radość, energia emanowała od muzyków.
K2 24.03.2018 13:20
Koncert był super, ale mam jedno zastrzeżenie co do organizacji. Ze sposobu sprzedaży biletów (numerowane miejsca) wynikało, że będą miejsca siedzące. Ostatecznie nie przeszkadzało mi to bardzo, ale dobrze by było poinformować, że nie będzie krzeseł bo to istotna różnica.
Wera 24.03.2018 09:56
Koncert był fenomenalny! Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Chłopaki mają w sobie mnóstwo fantastycznej energii. Dziwi mnie, że na koncert przyszło tak niewiele osób. Sama Stara Piwnica jest dla mnie nowym miejscem - spodobało mi się tam! Jest klimatycznie! Na minus były problemy techniczne w trakcie koncertu i przykry zapach (z kanalizacji?). Support też był dosyć kiepski.
kudlaczova 28.11.2016 22:43

Polecane z kategorii koncert