Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

BOKKA, Ania Leon | Apocalypse Afterparty Tour

koncert

BOKKA, Ania Leon | Apocalypse Afterparty Tour

BOKKA, Ania Leon | Apocalypse Afterparty Tour - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Podróż na koniec świata.
BOKKA - autorzy muzycznej wizji końca świata w postaci albumu Blood Moon i będąca dark popowym odkryciem 2022 roku - Ania Leon, łączą siły podczas wspólnych koncertów..
„Apocalypse Afterparty” to wciągająca, emocjonująca i alegoryczna wizja świata po apokalipsie i jednocześnie artystyczne antidotum na niespokojną rzeczywistość. Artyści podczas wspólnych koncertów pojawią się w wybranych polskich miastach.

Muzycy BOKKA zapraszając Anię do współpracy stwierdzili:
Ania Leon ma w sobie rodzaj mroku, który jest nam bliski. Dlatego kiedy przyszedł nam do głowy pomysł na utwór Apocalypse Afterparty i zaproszenia kogoś do współpracy od razu wyświetliła nam się ona. Intuicja nas nie zawiodła, Ania odnalazła się w naszym świecie idealnie.
BOKKA jest jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju. W 2022 BOKKA powróciła w nowej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album “Blood Moon” Zespół został doceniony m.in za wizualną oprawę - klip do utworu Walk on A Wire jako jedyny z Polski zyskał nominację Camerimage, został wyróżniony podczas Berlin Music Video Awards a także wygrał główną nagrodę Grand Prix Polish Music Video Awards.

Ania Leon to wokalistka, która przeciera w Polsce dark pop’owe szlaki – jej mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. 24 czerwca 2022 roku ukazał się pierwszy album artystki - “Łezki” promowany przez utrzymane są w dusznym, elektronicznym klimacie dark pop świetnie przyjęte single “Łezki”, “Tańcz”, “Chemistry” i “Przypadki”.

Ania Leon swoje pierwsze szlify zdobywała w Los Angeles – studiując Vocal Performance na Musicians Institute College of Contemporary Musi, którą ukończyła z wyróżnieniem.
Od momentu swojego debiutu zdążyła zachwycić publiczność festiwalu Open’er Salt Wave, Soundedit, Męskiego Grania czy Letnich Brzmień, a także czytelników Vogue Polska czy K MAG.

Bilety:
69 zł - I pula WYPRZEDANA
79zł - II pula
89 zł - III pula

Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: BOKKA, Ania Leon | Apocalypse Afterparty Tour


Jak działają recenzje?
Koncert genialny. Super oprawa dźwiękowa, wizualna i świetlna! Polecam!!!
Gadgetlady 08.03.2023 13:06
BOKKA, Ania Leon | Apocalypse Afterparty Tour
Bydgoszcz, 04.03.2023
Fabryka Lloyda
Muzyka, którą serwuje BOKKA, to uczta dla ducha i ucha. Dźwięk zsynchronizowany że światłem, muzycy w maskach, księżyc nad nimi. Niesamowity koncert💗
Aneta 05.03.2023 20:47
BOKKA, Ania Leon | Apocalypse Afterparty Tour
Bydgoszcz, 04.03.2023
Fabryka Lloyda

Polecane z kategorii koncert