Koncerty - bilety Bydgoszcz


Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

 KUP BILET

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: M.Koteluk, S.Soyka, P. Domagała i inni

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski & Jacek Królik

 KUP BILET

Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 KUP BILET

Kasia Kowalska MTV unplugged

 KUP BILET

The Show a tribute to ABBA

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Eleni z zespołem

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Tre Voci

 KUP BILET

Edyta Geppert z zespołem Vasie

 KUP BILETKoncerty Bydgoszcz

Miasto Bydgoszcz jest niezmiernie ważnym ośrodkiem kultury muzycznej. Dlatego też warto pomyśleć o skorzystaniu z szerokiej gamy wydarzeń przy okazji spędzania tu urlopu czy też czasu z rodziną. Koncerty pozwalają oderwać się od życia codziennego i otoczyć się najlepszymi dźwiękami a przy okazji umożliwiają poznanie topowych artystów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przy okazji przeglądania dostępnego repertuaru na stronie Koncerty Bydgoszcz.

Sala MCK

Miejsce mające na celu zgłębianie różnorodności kultur przy wsparciu specjalistów z wszelkich dziedzin. Organizowane tam są koncerty, ale też festiwale warsztaty czy spektakle teatralne. Będąc w samym sercu miasta wzmacniają więzi pomiędzy mieszkańcami i dbają o przyjazną atmosferę. Miejskie Centrum Kultury zawiera w sobie studyjne Kino Orzeł, salę widowiskowo-koncertową, Galerię Wspólną, Barkę Lemara z Muzeum Legend Szyperskich oraz Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku.

Filharmonia Pomorska

Instytucja kultury Województwa Kujawsko-Pomorskiego z genialną akustyką. W swojej działalności artystycznej zawiera koncerty symfoniczne, recitale oraz wydarzenia edukacyjne. Warto wspomnieć, że w Filharmonii są aktywne dwa etatowe zespoły: Orkiestra Symfoniczna oraz Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis. Dla zainteresowanych innymi rodzajami sztuki godny polecenia będzie zbiór portretów rzeźbiarskich w brązie słynnych kompozytorów i wirtuozów, który znajduje się w foyer i halach bocznych.

HSW Immobile Łuczniczka

[Hala Sportowo-Widowiskowa „Immobile Łuczniczka”](https://biletyna.pl/Bydgoszcz/Hala-Luczniczka) jest położona w centrum Bydgoszczy. Hala ta odznacza się wielofunkcyjnością. Czasem służy do organizacji wydarzeń artystycznych, koncertów i konferencji a na co dzień jest to miejsce do treningów i rozgrywek sportowych. Widownia jest w stanie pomieścić aż do 9 tysięcy osób.

Opera Nova

Jedna z najważniejszych instytucji kulturowych na terenie Kujaw i Pomorza położona na granicy Starego Miasta i Śródmieścia Bydgoszczy. Teatr operowy, w której wiele znanych primadonn czy też śpiewaków stawiało swoje pierwsze kroki. Opera Nova jest jednym z symboli miasta i wciąż zdumiewa swoimi ambicjami na niezwykłe realizacje.

Ostatnio dodane w kategorii Koncerty bilety Bydgoszcz