Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

BOKKA - Don't kiss and tell

koncert

BOKKA - Don't kiss and tell

BOKKA - Don't kiss and tell - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

BOKKA to bez wątpienia najbardziej niezwykły debiut roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Debiutujący zespół, który od początku działa incognito.
Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze - na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię.
Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI.
Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy.
Świetne recenzje w polskiej i zagranicznej prasie (np. znakomity portal Pitchfork), wyprzedana debiutancka trasa koncertowa w Polsce w salach 800+, zaproszenia na festiwale (m.in. Open'er,Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, Free Form Festival, GoodFest, The Great Escape (UK), Reeperbahn Festival (DE), to niezwykłe osiągnięcia jak na pierwszy okres działalności formacji.
Pierwszy singiel BOKKI "Town Of Strangers" został zmasterowany w Londynie przezsłynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, Paula McCartneya, etc., a teledysk na You Tube ma już ponad 3
miliony odsłon.
W tym roku zespół gościł na festiwalach takich, jak Orange Warsaw Festival, Colours of Ostrava (CZ), czy Positivus Festival (LV) oraz ma za sobą koncerty w zagranicznych klubach, m.in. A38 w Budapeszcie, Ancienne Belgique w Brukseli, czy Palac Akropolis w
Pradze. Premiera drugiego albumu pt. "Don't Kiss And Tell" odbyła się 2 października tego roku. Obecnie zespół odbywa trasę promującą drugi album, podczas której zaplanowane są koncerty zarówno w Polsce, jak i za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: BOKKA - Don't kiss and tell


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert