koncert

BROADWAY EXCLUSIVE

koncert

BROADWAY EXCLUSIVE

BROADWAY EXCLUSIVE - Bilety na koncert

Koncert BROADWAY EXCLUSIVE powraca w odświeżonej formie. Mamy nadzieję, że na Głębockiej 66 zostanie równie dobrzy przyjęty , jak u widowni w Teatrze Variété w Krakowie czy Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Pierwszy koncert na naszej scenie już 24 lutego 2018 r.

Podczas show pojawią się najpiękniejsze utwory, na które zawsze Państwo czekają. Klasyka amerykańskiego teatru muzycznego (Porgy & Bess, West Side Story, Nędznicy, Miss Saigon, Upiór w Operze) oraz utwory z najnowszych spektakli, które już chwilę po premierach uzyskały status kultowych, czy światowe hity muzyki filmowej - wszystko to zabrzmi podczas koncertu.
W nowej odsłonie Broadway Exclusive pojawią się jednak także nowe, specjalnie dla Państwa przygotowane utwory - zarówno z przebojów ostatnich lat (“La La Land”), jak i musicali, których dotąd jeszcze Państwu nie prezentowaliśmy.

Wszystkie utwory jak zawsze połączone będą choreografią Santiago Bello Labradora, w doskonały sposób oddając klimat klasycznego broadwayowskiego teatru muzycznego, gdzie ciało i ruch w połączeniu ze zjawiskowym światłem (Tomasz Filipiak) tworzą jedną całość. Układy choreograficzne na ośmioro tancerzy (Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Daniela Okuniewska, Agnieszka Woźniak, Santiago Bello, Patryk Gładyś, Mateusz Miela, Mateusz Muniak) powstały na bazie dwóch stylów - Broadway oraz Contemporary.

Wystąpią Państwa ulubieni, znakomici soliści:
Natalia Piotrowska (Studio Accantus, Teatr Rampa, Teatr Variété)
Paulina Janczak (Teatr Muzyczny ROMA, Opera i Filharmonia Podlaska)
Paulina Grochowska (Teatr Rampa, Teatr Muzyczny w Toruniu)
Maciej Pawlak (Teatr Rampa, Teatr Variété, Teatr Rozrywki w Chorzowie, Gliwicki Teatr Muzyczny)
Jakub Wocial (Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Rampa, Opera i Filharmonia Podlaska, Palladium Theatre, Metronom Theater, Theater des Westens)

BROADWAY EXCLUSIVE to klasyka gatunku. Utwory Leonarda Bernsteina, George’a Gershwina, Andrew Lloyda Webbera, czy Toma Kitta zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach. Wszystko to dzięki współpracy z Janem Stokłosą, który ze szczególną starannością i precyzją napisał nowe formy, wydobywając przy tym wszystko to, co daje widzom szansę rozpoznania przebojów. Band pod kierownictwem Jana Stokłosy w składzie skrzypce, II skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas/gitara basowa oraz instrumenty perkusyjne wykonuje dla Państwa wszystkie utwory na żywo.

★ Spektakl będzie odtąd wystawiany w jednej części, potrwa ok. 100 minut.
Piękna muzyka, porywający taniec, zjawiskowe widowisko. Choć w nowej formie, to nadal BROADWAY EXCLUSIVE!

OBSADA:
☛ Soliści: Natalia Piotrowska, Paulina Janczak, Paulina Grochowska, Maciej Pawlak, Jakub Wocial
☛ Tancerze: Ewelina Kruk, Natalia Kielan, Santiago Bello, Patryk Gładyś
☛ Muzycy: Paulina Mastyło - Fałkiewicz, Justyna Milkiewicz, Agnieszka Zagroba-Klahs, Jan Stokłosa, Maciej Szczyciński, Błażej Gawliński
☛ Realizacja dźwięku: Tomasz Budkiewicz / Krzysztof Podsiadło
☛ Realizacja światła: Tomasz Filipiak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje BROADWAY EXCLUSIVE

Sam występ bardzo mi się podobał. Zdecydowanie było jednak za głośno, co powoduje mniejsze możliwości wychwycenia czystości śpiewu czy muzyki. Taniec jest mi bliższy stąd też, zdecydowanie duży aplauz dla tancerzy, szczególnie dla Pani choreograf. Na tak dużą liczbę układów, zdecydowanie zachowana była synchronizacja w wykonywaniu tych samych elementów. Bardzo fajna w odczuciu była również wyrazistość ruchów ciała podczas tańca. Wpadki na scenie zawsze się zdarzają, stąd rozpiętym kostiumem nie ma co się przejmować :).
Wspaniały i na wysokim poziomie.Takiego WYSTĘPU w TV nie zobaczymy.
Swietne głosy młodych artystów, doskonała choreografia układów tanecznych bardzo dobrze wykonanych, ciekawe aranżacje broadwayowych przebojów. Brawo młodzi!!!!!
Wspaniały wzruszyłam. Dziękuję ystęp, bardzo przyjemny dobór repertuaru, miła obsługa i atmosfera. Bardzo się odprężylam i
Niesamowity koncert! Ponad 1,5 godziny najpiękniejszych przebojów musicalowych i filmowych. Super, że Artyści wykonali nie tylko najbardziej znane utwory, ale również te, które w Polsce nie są tak dobrze znane. Świetne głosy, choreografia, światło, a muzyka grana na żywo m.in. przez kwartet smyczkowy brzmiała naprawdę przepięknie. Bardzo polecam!
Mam mieszane uczucia. Brawurowe wykonanie, perfekcyjny spiew, taniec. Tylko brak w tym jakiejs spojnosci, kazdy utwor jej sam w sobie, nie powiazany z reszta przedstawienia. Tego zabraklo - pomyslu na spojnosc.
Byliśmy zachwyceni ,wspaniali artyści , piękne głosy.Prosimy o węecej takich występów . Bożenna
jestem bardzo mile zaskoczona zarówno występem, poziomem wokalnym artsytów i techniką tancerzy jak i salą widowiskową. Czułam sie jak w teatrze . Uśmiech zadowolenia pozostawał cały czas na moich ustach, to byl wspaniały relaks i na wyskoim poziomie. Gdyby nie odległość jaka mam do pokonania z Pr.Płd pewnie byłabym częstym widzem. Poleciłam ten spektakl juz koleżankom więc będę śledzić gdzie pojawi sie w najbliższym czasie. super uczta muzyczna, mamy wspaniałych młodych artystów i szerokich mozliwościach.
SUPER WIDOWISKO POLECAM!!!
Bardzo się nam podobało. Fajna atmosfera na sali która wyglądem zachęcała do przebywania a spektakl idealnie trafił w nasze gusta.
Świetne widowisko. Pięknie skomponowane przedsięwzięcie. Super profesjonalne wystąpienia solistów opatrzone super choreografią. Bardzo profesjonalne zachowanie jednej z tancerek, której rozpięła się sukienka podczas występu- podziwiam za zachowanie :)

Polecane z kategorii koncert