koncert Baciary

Wesele z Baciarami

koncert Baciary

Wesele z Baciarami

Wesele z Baciarami - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa na 5 godzin jak na " weselu " z góralskim zespołem " BACIARY "
BACIARY który powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie". Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco polo, trochę muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Wesele z Baciarami

Wesele z Baciarami to rewelacyjna zabawa. Jeśli pojawią się ponownie w Bielsku-Białej lub okolicach, na pewno również bedziemy. Polecam serdecznie- pięciu sympatycznych chłopaków, którzy potrafia miec fantastyczny kontakt z publicznościa i porwać wszystkich do tańca.
Najlepsza impreza na jakiej byłam od 5lat BACIARY to najlepszy zedpol pod słońce, bardzo chętnie wezmę udział jeszcze raz jak tylko trafi się okazja
Było super.
Było bardzo fajnie
Było super
bylo super,polecam
To było moje drugie wesele z Baciarami. Co do zespołu to świetny jak zawsze, natomiast bardziej podobało mi się w restauracji niż w klubie. Inny klimat i przede wszystkim w klubie nie można nic zjeść, więc co to za wesele :-)
Super zabawa- polecamy gorąco
Impreza sztos.
Atmosfera super! Trochę za dużo ludzi i ścisk na parkiecie.
Super polecam
Polecam wszystkim. Bardzo fajna zabawa.
Super było :D
Bawiliśmy się świetnie wręcz wyśmienicie cudownie wszystko było piękne zespół rewelacyjny nie do podrobienia. Dziękuję za możliwość kupienia biletu i za możliwość udziału w tym cudownym wydarzeniu
Było po prostu super!!!!!
Fantastyczna oprawa. Organizacja na medal. Czulismy sie bardzo bezpiecznie. Koncet był wspaniały. Bawilismy sie do konca. Ochrona Gepard była bardzo profesjonalna. Zdecydowanie wrócimy.
Super. Polecam.
Super zabawa jak zawsze zresztą
Było świetnie! Dziękujemy i do zobaczenia
Było super!!
Super impreza zespół Baciary rewelacja
Ogólnie dobrze zorganizowana impreza,ale na sali (parkiet do tańca przepełniony,za dużo ludzi,za ciasno)
Polecam,super zabawa.
REWELACJA !!!!!!!!
Mogę polecić każdemu, kto lubi góralską muzykę, zabawę z zespołem Baciary. Dla mnie takie imprezy mogłyby być organizowane nawet raz w miesiącu. Optymizm i uśmiech Panów z zespołu jest tak potrzebny w tym całym dzisiejszym i zagonionym świecie :)
Wesoło, luźno, zabawnie, super!!! Śpiew, ekstra muzyka-polecam!!!
Występ zespołu bardzo udany . Było wesoło , zabawnie i ciekawie. Z miłą chęcią wzięła bym udział jeszcze raz w takiej zabawie .
Wyśmienita zabawa
Za dużo ludzi jak na taką sale. Zespol super ale na parkiecie ciasno.
Fantastyczny klimat i zabawa
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert