koncert

Bajzel w Aleksandrowie

koncert

Bajzel w Aleksandrowie

Bajzel w Aleksandrowie - Bilety na koncert

Już 26 lutego o godzinie 19:00 w WCK Filia Aleksandrów na żywo wystąpi BAJZEL. Serdecznie zapraszamy!

BAJZEL (Piotr Piasecki)
to człowiek orkiestra niemieszczący się w jakichkolwiek schematach czy gatunkach muzycznych. Sam pisze teksty, tworzy muzykę, śpiewa, gra, recytuje. Zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą.

Grał trasy m.in z Pogodno, Kasią Nosowską, Strachy Na Lachy, Lao Che.
Od 2011r. tworzy skład BaBu Król wraz z Jackiem Budyniem Szymkiewiczem.
Będąc na jego koncercie jest się świadkiem wybuchu wulkanu energii jednoosobowego zespołu na scenie (sic!), otoczonego przez zbudowany przez niego ołtarzyk z efektów gitarowych, looperów i samplerów, które artysta przełącza tak szybko, że – jak sam przyznał – zaczął ćwiczyć łydki, żeby nadążyć przełączać nogą przyciski � AKTUALNIE jest już na finiszu wydania piątej płyty a zapowiedzią nowego albumu jest singiel "Już nie ma dzikich plaż"!

Bajzel odświeża oryginalną wersję i oddaje hołd Irenie Santor. Nowe opracowanie przenosi nas (oryginalnie) z "Juraty" na wyspę "Uznam" (Świnoujście- miasto rodzinne artysty), a głównym bohaterem narracji staje się postać męska. Teledysk to sentymentalna podróż bohatera po pozostałościach prawdziwie nadmorskiego krajobrazu, coraz rzadziej spotykanego w skomercjalizowanych kurortach nadbałtyckich. Tworzy się narracja, powstaje komentarz łączący pokolenia i utwór, którego naprawdę warto posłuchać w tym nowym wydaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajzel w Aleksandrowie

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert