koncert

Ballady Leonarda Cohena "Tańcz mnie po miłości kres"

koncert

Ballady Leonarda Cohena "Tańcz mnie po miłości kres"

Ballady Leonarda Cohena "Tańcz mnie po miłości kres" - Bilety na koncert

To nie tylko koncert. To także spektakl w którym można stracić swoje serce i duszę. To opowieść o młodości, o miłości i buncie, o poezji, muzyce i ukojeniu. Kanwą opowieści są ballady i wiersze, jednego z najbardziej popularnych i najwybitniejszych bardów współczesności – LEONARD COHEN Project Cohen to opowieść o świecie, który jest niezmienny w swojej nieustannej zmienności, a walczące ze sobą nieustannie DOBRO i ZŁO mogą znaleźć ukojenie w największej wartości, jaką jest MIŁOŚĆ.
5 Pora Roku - to zespół artystów i przyjaciół - aktorów, muzyków, wokalistów skupiających się wokół teatru ."Łączy nas pasja do sztuki, a sztuka daje nam mnóstwo radości. Tą radością dzielimy się z każdym, kto odwiedzi nas na koncercie czy spektaklu teatralnym".Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa kolaży inspirowanych poezją Leonarda Cohena oraz heppening "Listy do Cohena"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ballady Leonarda Cohena "Tańcz mnie po miłości kres"

Świetny koncert. Zespół 5 Pora Roku po mistrzowsku gra ballady Leonarda Cohena.
Występ super, zespół rewelacyjny, zyczlibyśmy sobie częściej takich imprez
Super, kameralnie, cudownie. Więcej takich imprez, koncertów i spotkań.
Świetny klimat, niesamowity zespół. Cohen po polsku to dla nas nowość, ale pozytywnie zaskoczył immersją. Biorąc pod uwagę zaangażowanie i emocjonalność wypadli lepiej niż oryginał.

Polecane z kategorii koncert