koncert

Barbara Wrońska

koncert

Barbara Wrońska

Barbara Wrońska - Bilety na koncert

sala: Broadway
wstęp: 20 zł, bilety do nabycia online lub w DK KADR

IMPREZA TOWARZYSZĄCA NOCY MUZEÓW
Barbara Wrońska, charyzmatyczna, utalentowana wokalistka, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów, artystka niebanalna i nieprzewidywalna, a zarazem osoba pracowita i nad wyraz skromna.
Od wielu lat współtworzy zespół Pustki, w którym komponuje, aranżuje i śpiewa. Połówka siostrzanego, stworzonego z Zuzanną, duetu Ballady i Romanse, którego wielkim sukcesem była, wielokrotnie nagradzana, znakomita ścieżka dźwiękowa filmu „Córki dancingu”.
Po latach pracy zespołowej Barbara Wrońska postanowiła wreszcie pokazać światu… po prostu siebie. Powstała rzecz wyjątkowa, materiał absolutnie autorski, niemal intymny, którego była również producentem. Album „Dom z ognia”, bo o nim mowa, ukazał się w lutym 2018 roku, a promujący go pierwszy singiel „Nie czekaj” przekroczył 1.200.000 odsłon w serwisie YouTube.
Solowy debiut Barbary Wrońskiej został entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy i media. „Dom z ognia” przyniósł artystce w pełni zasłużone, prestiżowe laury m.in. nagrodę Mateusza Trójki oraz nominację do 2 nagród „Fryderyk 2019” – album i kompozytor roku. W podsumowaniu 2018 według Gazety Wyborczej płyta Barbary Wrońskiej znalazła się w pierwszej trójce polskich albumów obok Dawida Podsiadło i Katarzyny Nosowskiej. Single promujące „Dom z ognia”, wspomniany już „Nie czekaj” oraz „Nieustraszeni”, przez wiele tygodni plasowały się w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu Trzeciego.
Dom z ognia” to niezwykły, przejmująco osobisty album, z chwytliwymi piosenkami, w których nadzieja spotyka się z melancholią, miłość z rozstaniem a wiara ze zwątpieniem. Do bólu prawdziwe, słodko-gorzkie opowieści wtulone w nieoczywistą, skłaniającą do refleksji muzykę tworzą wydarzenie kompletne, unikalne i bardzo ważne dla naszej sceny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Barbara Wrońska

B.Wrońska uprawia własną muzykę. Nikogo nie powiela i nie naśladuje.Jest ciekawą postacią na polskim rynku muzycznym. Koncert był udany. Wysłuchałem go z przyjemnością.
Pani Wrońska zawsze na 5!
Świetny koncert z elementami wzruszeń, śmiechu, niespodzianek, tańca i bliskości. DK Kadr wcześniej nie znałam, będę śledzić repertuar i z chęcią wrócę.
WSPANIAŁY WYSTĘP, WSZYSTKO RAZEM ZAGRAŁO: WOKAL BASI, ZESPÓŁ, SŁOWA PIOSENEK I MUZYKA. KONFERANSJERKA BARDZO SYMPATYCZNIE PROWADZONA PRZEZ BASIĘ . Teksty piosenek niebanalne, mądre i poruszające, warto aby dźwiękowiec dał widowni większą szansę by je usłyszeć i trochę podciągnął wokal, a przyciszył muzykę. Koncert do oglądania, słuchania i tańczenia. Szkoda , że na tańce nie ma w sali miejsca, ale nie można mieć wszystkiego. Udane i ciekawe teledyski w tle. Duże brawa dla świetnej perkusistki ( przydałaby się piosenka o perkusistce - taka jak o wiolonczelistce :-) To był super czas na tym koncercie.
Ciekawa artystka, piękny repertuar, rewelacyjny kontakt z publicznością, niespodzianki
Genialny koncert w super miejscu! Świetna organizacja!
Wspaniały koncert, wspaniała energia, wspaniała Barbara i zespół, wspaniałe miejsce! ;)

Polecane z kategorii koncert