koncert

Barowe Żywioły

koncert

Barowe Żywioły

Barowe Żywioły - Bilety na koncert

Nawet jeśli do urlopu nad morzem zostało jeszcze trochę czasu przeniesiemy się w prawdziwie morskie klimaty w czasie szantowego koncertu! Gdzie ta keja, Hiszpańskie dziewczyny, Żegnaj Irlandio, Pożegnanie Liverpoolu, Jasnowłosa – to tylko niektóre z klasyków, które już niebawem usłyszymy na żywo w wykonaniu Barowych Żywiołów.

Barowe Żywioły to sześcioosobowa grupa młodych ludzi, których łączy zainteresowanie muzyką żeglarską i szantową, a gdy wchodzą na scenę, to słychać, że właśnie ta muzyka gra im w duszy. Zespół ma za sobą udział w konkursach i festiwalach szantowych. W 2012r. zdobył wyróżnienie na festiwalu muzyki szantowej „Ster” w Giżycku. W 2013 r. zdobył trzecie miejsce w konkursie „CZAD”. W tym samym roku Urząd Miasta Torunia wyróżnił zespół, jako obiecującą toruńską grupę, a muzycy reprezentowali nasze miasto na festiwalu miast partnerskich w Czadcy (Słowacja).

Barowe Żywioły znane są świetnie toruńskiej publiczności, bo często koncertują plenerowo oraz na przeglądach muzyki żeglarskiej. Grupa występuje także także w klubach takich jak Od Nowa, Lizard King czy Jan Olbracht. W ostatnią czerwcową sobotę szanty wypełnią artusową Salę Wielką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Barowe Żywioły

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert