koncert Bartek Deryło

Bartek Deryło - Latawce

koncert Bartek Deryło

Bartek Deryło - Latawce

Bartek Deryło - Latawce - Bilety na koncert

Klub Stary Klasztor zaprasza 24 listopada na koncert Bartka Deryło.
Będzie to pierwszy koncert promujący debiutancki krążek artysty zatytułowany „Latawce", którego premiera zaplanowana jest na 19.11.2021r.

„Latawce" to debiutancki album Bartka Deryło - półfinalisty X edycji programu The Voice of Poland.
Utwory promujące płytę, takie jak „Burza", „Lód", czy genialna muzyczna kolaboracja Bartka z Kamilem Bednarkiem pt.: „Kompas", są dowodem na to, że artysta balansuje na granicy muzyki Pop oraz alternatywnego Popu. Oprócz wspomnianego już wcześniej Kamila Bednarka, na płycie pojawi się jeszcze jeden artysta, a właściwie artystka - niespodzianka.
Utworem otwierającym wydawnictwo jest niezwykle poruszający feat zatutułowany „Zima", którego delikatne, wręcz baśniowe brzmienie zawdzięczamy właśnie tej kolaboracji.
Na krążku tym znajdziemy jedenaście utworów, których myślą przewodnią było dotarcie do beztroskich, dziecięcych emocji oraz przeżywanych po raz pierwszy zauroczeń i zawodów miłosnych artysty. Zarówno warstwa tekstowa, jak i muzyczna jest próbą ocalenia wspomnień Bartka. „Latawce" to bardzo spójny, emocjonalny album, napisany, skomponowany i zaśpiewany przez bardzo wrażliwego człowieka, muzyka, autora tekstów i wokalisty.
Utworem zamykającym krążek jest „Most", który jest nadzwyczaj intymną opowieścią stworzoną dźwiękami pianina i śpiewem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bartek Deryło - Latawce

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert