koncert

Beata i BAJM - akustycznie i elektrycznie

koncert

Beata i BAJM - akustycznie i elektrycznie

Beata i BAJM - akustycznie i elektrycznie - Bilety na koncert

Zapraszamy na wyjątkowy i niezapomniany koncert pt. „Beata i Bajm akustycznie i elektrycznie”. Jest to koncert trwający dwie pełne godziny. Pierwsza godzina jest bardzo nastrojowa. Zespół Bajm gra akustycznie i Beata między innymi wykonuje utwory, które z różnych powodów nie były jeszcze prezentowane publicznie.
Druga godzina jest bardzo energetyczna. Usłyszymy największe hity i kilka niespodzianek.
Dwie godziny niezapomnianych wrażeń.

BAJM – Jeden z najlepszych polskich zespołów pop-rockowych założony w Lublinie w 1978 r. przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. – 35 lat na scenie.
Drogę do kariery otworzyła zespołowi nagroda w koncercie debiutów Festiwalu w Opolu w 1978 r. Bajm zajął tam drugie miejsce za piosenkę „Piechotą do lata”.

Zespół wydał 14 płyt. Każda z nich okryła się złotem bądź platyną. Teksty do wszystkich piosenek napisała Beata Kozidrak.
Pierwszy album grupy zatytułowany BAJM przyniósł przeboje cieszące się wielką popularnością do dziś: „Józek nie daruję Ci tej nocy”, „Nie ma wody na pustyni”, „Co mi Panie dasz”.

14-ta płyta zespołu BLONDYNKA ukazała się w marcu 2012r. Tak o albumie opowiada sama Beata:
- Wiosna to taki czas, kiedy odkrywamy swoje życie na nowo. Zaczynamy marzyć, wierzyć i planować. Właśnie dlatego ta pora roku wydawała się dla mnie idealna, aby oddać w Wasze ręce tak bardzo osobistą dla mnie płytę. Moje teksty są o mnie, ale dedykuję je wszystkim kobietom, niezależnie od tego, ile mają lat; czy są szczęśliwe, czy nie. Mam nadzieję, że nasza muzyka będzie dla Was ukojeniem i inspiracją.

BAJM ma na koncie 3 mln sprzedanych płyt. Zdobył kilkadziesiąt nagród i wyróżnień. W 2005 r. Beata odebrała Złotego Słowika za całokształt twórczości na Festiwalu w Sopocie.

Wśród największych przebojów grupy wymienia się piosenki: „Płynie w nas gorąca krew”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Małpa i ja”, „Jezioro szczęścia”, „Nagie skały”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „Szklanka wody”, „Modlitwa o złoty deszcz”, „Myśli i słowa”, „Noc po ciężkim dniu”, „Wiosna w Paryżu”.

Od 20 lat BAJM gra w składzie: Beata Kozidrak – vocal, Piotr Bielecki – gitara, Krzysztof Nieścior – perkusja, Adam Drath – gitara, Artur Daniewski – gitara basowa. W 2000 r. do zespołu dołączyła Maria Dobrzańska, która gra na instrumentach klawiszowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Beata i BAJM - akustycznie i elektrycznie

Super Beata dała czadu.
Doskonały koncert , szkoda tylko ze tak szybko minął.
Sama Beata ,muzycy , oświetlenie- rewelacja , mnóstwo niezapomnianych wrażeń,repertuar znany ale przeze mnie osobiście bardzo lubiany - wymarzony koncert,spełnienie moich marzeń
Koncert świetny, jak zawsze w przypadku Beaty i Bajmu. Fantastyczna zabawa! Niezawodna, kochana Beata!
Występ Beaty wspaniały!!!!!
Zadowolona 29.11.2014 11:32
Koncert fantastyczny, Beata cudowna,polecam tą impezę !!
Morelcia75 29.11.2014 08:30
Super czad.
Fantastyczny koncert....
Robert i Ewa 25.11.2014 19:36
Wspaniały koncert, niezapomniane wrażenia
Koncert nie powinien odbyć się w filharmonii - za mało przeatrzeni. Poza tym ok.
koncert - rewelacja Jedyny minus do brak jakiegokolwiek cateringu (napoje).
super występ to artystka z klasą
Żeby się tak każdemu chciało grać jak to zrobił BAJM.
Ogólnie ok
Super impreza medialna
Koncert fantastyczny.
Koncert nam sie podobał ale wystapil zgrzyt z powodu podwojnej a moze nawet potrojnej sprzedazy biletów na te same miejsca .

Polecane z kategorii koncert