koncert

Beata i Bajm - Bingo Tour

koncert

Beata i Bajm - Bingo Tour

Beata i Bajm - Bingo Tour - Bilety na koncert

Niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej, której koncerty przyprawiają o szybszy rytm bicia tysiące serc! Spektakularne show koncertowe, oparte na wyjątkowej nici porozumienia z publicznością, które Beata Kozidrak & Bajm, solidnie budowali przez lata.

Nieprzejednana siła muzyki legendarnego zespołu zawita do ponad 16 polskich miast, a w tym między innymi do Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Łodzi i Poznania. Beata & Bajm, jakich nie znacie... Zupełnie nowe, premierowe piosenki Beaty Kozidrak i przeboje z jej wcześniejszych albumów oraz legendarne hity Bajmu gwarantują niezapomniane emocje! Ta trasa, to połączenie scenicznego "ja" Beaty Kozidrak i pop-rockowego brzmienia Bajmu w otoczeniu produkcji koncertowej z użyciem najnowocześniejszej techniki. To trzeba zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Beata i Bajm - Bingo Tour

Koncert BAJMU bardzo udany,wokalistka , jak zawsze , extra !!!!
Beata nieziemska, ona jest mega babka, kobieta przed 60 a koncert jak na 30, grutulacje dla niej, koncert bawi i wzrusza zarazem, mega glos, to jest ikona polskiej muzyki, wczoraj bylam na koncercie a do dzisiaj to przezywam
Super koncert, Beata jak zawsze dała czadu, jestem pod wrażeniem!!! wszystko extra :) organizacyjnie również bez zastrzeżeń.
Koncert bardzo fajny, ubawiliśmy się super. Może nagłośnienie nie było idealne , ale to w końcu hala sportowa.Pani Beata dała czadu, babka z klasą, werwą i niepowtarzalnym głosem.
Bardzo wysoki poziom, 2 godziny dobrej muzyki, taka rewelacja że aż jest niedosyt!!!
Koncert rewelacja, Beatka jesteś boska
Rewelacyjny koncert, Beata dała czadu, głos jak dzwon. Było naprawdę super, świetna energia od całego zespołu, dobrze się bawiłam. Polecam. Niezapomniane wrażenie, gra świateł, dźwięków, wszystkie panie z zespołu pięknie poruszają się na scenie. Na pewno jeszcze nie raz udam się na koncert Bajmu i Beaty.
Pani Ciemności 17.10.2016 11:44
Koncert bardzo udany, Beata spełniła nasze oczekiwania,stworzyła bardzo miłą atmosferę. L
Extra, bardzo fajny koncert, przygotowany bardzo dobrze, polecam i oby takich jak najwięcej.

Polecane z kategorii koncert