koncert

Beatriz Blanco - koncert

koncert

Beatriz Blanco - koncert

Beatriz Blanco - koncert - Bilety na koncert

Beatriz Blanco - koncert

Beatriz Blanco, śpiewaczka (mezzosopran) i tancerka, urodziła się w Wenezueli. Śpiewa zarówno swoje własne kompozycje, jak i utwory najsłynniejszych kompozytorów południowoamerykańskich oraz tradycyjne wenezuelskie piosenki ludowe. Słowa niektórych utworów tłumaczy na polski, dzięki czemu podczas jej koncertów można dowiedzieć się czegoś o kulturze Wenezueli i aktualnej sytuacji tego państwa.

Cykl „All About Me” to muzyczne spotkania z artystami z różnych stron świata, którzy na swój drugi dom wybrali Warszawę lub inne miejsce w Polsce. Każde spotkanie, poświęcone jednemu artyście/artystce, będzie nie tylko prezentacją jego/jej dorobku, ale też opowieścią o nim, jego rodzimych stronach, kulturze i doświadczeniach. Artyści może nie opowiedzą nam o sobie wszystkiego, ale na pewno zostawią nas z poczuciem, że poznaliśmy nie tylko muzykę, ale i człowieka.

BILETY: 10 PLN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Beatriz Blanco - koncert

Świetny głos Pani Beatriz + ciekawie i z sentymentem opowiedziana historia rodziny oraz o losach Wenezueli. A przy tym bardzo sympatyczna z dowcipem piosenkarka. Bardzo polecam.
Za dużo biografii, za mało muzyki.

Polecane z kategorii koncert