Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Bella Musica

koncert

Bella Musica

Bella Musica - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Serdecznie Zapraszamy Panstwa na Prestizowy Koncert BELLA MUSICA!!

Koncert odbedzie sie w Centrum Kongresowym UP w Lublinie, 11 września 2015 o godz 18.30.
Wyjątkowy koncert Bella Musica, to widowisko muzyczne, w którym biorą udział znakomici artyści operowi i estradowi, naznaczeni wieloletnim doświadczeniem scenicznym i zawodowym. Takie nazwiska jak Kamila Magdalena Lendzion(sopran), Małgorzata Kulińska(sopran), Mirosław Niewiadomski(tenor)! Gwiazdą wieczoru zaś będzie czołowy polski tenor wykonujący pierwszoplanowe partie operowe na scenach największych polskich i zagranicznych oper Paweł Skałuba!!!
Nasi artyści są gwarancją najwyższej jakości i doskonałej zabawy, dopełnieniem jest fantastyczny kameralny zespół instrumentalny filharmoników łódzkich Apertus Quartet! Program koncertu obejmuje popisowe arie operowe i operetkowe takie jak "Ach Je veux vivre", "Quando men vo", "Granada", "La donna e mobile", "Wielka sława to żart", "Libiamo" czy "Twoim jest serce me"!

Nie zabraknie najpiękniejszych i najbardziej znanych melodii neapolitańskich "Funiculi funicula", "Core ngrato", "O sole mio". Pojawią się także tematy z gatunku muzyki filmowej i rozrywkowej, zaskoczymy Państwa fantasycznymi wykonaniami takich szlagierów jak słynne "Song of Love" czy "Amigos para siempre"! A przez świat opery, operetki i muzyki rozrywkowej przeprowadzi Państwa niezastąpiony Paweł Świetorecki dysponujący szerokim wachlarzem wiedzy muzycznej okraszonej eleganckim żartem i poczuciem humoru. Ten starannie dobrany repertuar jest gwarancją entuzjastycznego przyjęcia oraz satysfakcji widzów. Od wieków bowiem wykonywany jest i był z ogromnym powodzeniem przez największe gwiazdy scen operowych takich jak Anna Netrbko, Rene Fleming , Luciano Pavarotti, Jose Carreras, Placido Domingo, czy Andrea Bocelli.

Tuż przed Koncertem podajemy gosciom aromatycna kawe z jednej z najlepszych Lubelskich Palani Kawy LUBCAFE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bella Musica

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
14.10.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert