Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Besides

koncert

Besides

Besides - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, często połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesień 2012 roku.

Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie tak jurorów, jak i telewidzów. Adam Sztaba o zespole mówił w ten sposób: ”Muzyka instrumentalna w tym programie to niezwykła rzadkość, a na takim poziomie to już ewenement. Zespół Besides - jeden z najlepszych zespołów w historii tego programu.” Piotr Rogucki: „Besides ma potencjał zespołu międzynarodowego. Ta muzyka nie ma granic, bo nie ma w niej nieudolnej angielszczyzny. Muzyka Besides zawiera bezgraniczną emocję, która będzie zrozumiana również za granicami naszego kraju”.

20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu „We Were So Wrong”, jak na tą chwile ciepło przyjętego przez krytykę i fanów. Na krążku można usłyszeć 10 instrumentalnych, miejscami spokojnych, a miejscami ostrych, ciężkich post rockowych kompozycji. "We Were So Wrong” - jak mówi sam zespół – to album, na którym kawałki układają się w jedną wielką podróż nostalgiczno – emocjonalną, pozwalają uwolnić wyobraźnie i odpłynąć „gdzieś poza codzienność”.

W 2013 i 2014 roku zespół promował album koncertami w Polsce, ma za sobą kilka tras koncertowych, w tym z Tides From Nebula.

Na koncertach wspomagani są pięknie konstruowanymi obrazami przez vidżejkę Justynę Gurbisz. Muzyka Besides zadebiutowała na falach radiowej „Trójki”, Antyradia, RMF FM i wielu innych rozgłośniach radiowych.

Skład: Paweł Kazimierczak - gitara Piotr Świąder - Kruszyński - gitara Artur Łebecki - bas Bartłomiej Urbańczyk - perkusja Justyna Gurbisz - wizualizacje

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Besides

Zespół Besides - rewelacja !!! Poziom światowy. Przyjemność słuchania i oglądania. Oczywiście płyta została zakupiona.
domi97 30.03.2015 12:46

Polecane z kategorii koncert