koncert

Bibobit robi WDECH

koncert

Bibobit robi WDECH

Bibobit robi WDECH - Bilety na koncert

Cześć Warszawo! Zaczynamy odliczanie do naszego spotkania!
Mieliśmy w tym roku piękne lato, skończyliśmy nasz płytowy materiał, było m. in. cudowne Męskie Granie, a teraz robimy WDECH i jedziemy z nowym do klubów!
W październiku wychodzi nasza EPka właśnie o takim tytule.
To dla nas ważny czas, wiec trzeba nabrać powietrza. Skręcamy
w nowym kierunku, choć oczywiście dalej naszą największa miłością pozostaje jazz. Po nowym roku pojawi się nasz drugi album. Jesienią będzie jeszcze jedna niespodzianka, której poświeciliśmy sporo naszego twórczego letniego czasu! Wszystko dlatego, ze chcemy grać, chcemy biec dalej! To Wy dajecie nam tlen, którym możemy głęboko oddychać! A my z przyjemnością, damy Wam nowy puls, którym będziemy mogli razem
tętnić w klubach!

---------------
W tym roku zostali laureatami konkursu Męskie Granie YOUNG z okazji 10-cio lecia trasy Męskie Granie i uczestnikami tegorocznej edycji tego wydarzenia.
Do tej pory wystąpili na wspólnej scenie przed Hipnotic Brass Ensamble, Richardem Bona, Keyonem Harroldem, Dirty Loops, Cory Henrym, Leszkiem Możdżerem czy Michałem
Urbaniakiem i za każdym zdobywali kolejnych słuchaczy.
Rozpoczynająca się właśnie trasa koncertowa oraz epka pt. WDECH zapowiadają, w którą stronę skręca Bibobit z nowym materiałem. Będzie działo się dużo, dlatego wymiana powietrza w płucach jest niezbędna, ale oznacza też świeżość, która jest w tym materiale.
Oczywiście wciąż największa miłością tego składu pozostaje jazz, żywiołowy i otwarty na to co nowe. Zmienia się jednak brzmienie!
Będzie więcej tłustych, syntezatorowych dźwięków, trochę więcej śpiewania i wciąż sporo improwizacji! W końcu „ten zespół powstał po to aby grać na żywo”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bibobit robi WDECH

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert