koncert

Blauka

koncert

Blauka

Blauka - Bilety na koncert

Blauka | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

sala: Broadway
wstęp: 20/30 zł, bilety do nabycia online lub w DK KADR

Blauka to polski zespół tworzący muzykę z pogranicza rock/indie/vintage, którego debiutancki album “Miniatura” ukazał się 27 września 2019 roku, zaciekawiając i zdobywając uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Pomysłodawcami i założycielami Blauki jest duet pisarsko-kompozytorski w osobie Georginy Tarasiuk- autorki tekstów i muzyki oraz Piotra Lewańczyka- basisty i producenta muzycznego.
Album “Miniatura” to zbiór dziesięciu utworów w duchu “retrospektywnego rocka rekreacyjnego” – jak określa swój styl sam zespół. Są to piosenki nieoczywiste w brzmieniu i formie, opowiadające o marzeniach, ale i zwątpieniach dotykających nas wszystkich. Muzyka na płycie, będąca oderwaniem od współczesnego hałasu, jest przepełniona melodiami oraz stanowi rozwinięcie polskiej, klasycznej myśli muzycznej. Z kolei teksty piosenek pozwalają na spojrzenie z przymrużeniem oka na otaczającą nas rzeczywistość.
Ich trzy single wydane wraz z teledyskami – „Figle Zuchwałe”, „Zawzięcie” i „Fantazmat” wyróżnione zostały na festiwalach filmowych w Polsce (nominacja PL Music Video Awards 2018 oraz Yach Film Festiwal 2019), jak i za granicą m.in. USA, Kolumbia, Niemcy, Włochy, Rumunia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane